• 28 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הטביעה את בנה, זוכתה מרצח: תאושפז ל-25 שנה במוסד פסיכיאטרי

בית המשפט המחוזי בבאר שבע זיכה הבוקר את האם מאילת שהטביעה את בנה למוות, מאחר והייתה במצב פסיכוטי. היא תאושפז לתקופה של 25 שנה

היכל המשפט בבאר שבע (צילום: גוגל מפות)

בית המשפט המחוזי בבאר שבע זיכה הבוקר מאשמת רצח את האם מאילת שהטביעה את בנה בן ה-4. בית המשפט קבע כי האם אינה כשירה לעמוד לדין בשל מצבה הנפשי. בעקבות חוות דעת פסיכיאטרית, בית המשפט קבע כי יש לאשפז את האם בכפייה לתקופה המרבית, 25 שנה.

בחוות הדעת נכתב כי האם לא הייתה אחראית למעשיה, מאחר והייתה שרויה במצב פסיכוטי. בשל כך, יש לאשפזה בכפייה לתקופה מקסימלית של עד 25 שנה. בית המשפט המחוזי אסר על פרסום שמה של הנאשמת מתוך התחשבות בנסיבות המיוחדות והקשות של המקרה.

על פי כתב האישום, שאותו הגישה פרקליטות מחוז דרום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, נאמר כי האם הודתה במיוחס לה. לטענת האם, היא המיתה את הילד מאחר וחששה שעומדים לקחת אותו ממנה. במהלך החקירה האם הראתה לחוקרים כיצד הטביעה את בנה הקטן באמבטיה. בעלה אמר בבית המשפט שהוא יצא מהבית לעשר דקות. כשחזר לדירה, ראה את האם מחזיקה בידיה את הילד עירום, רטוב וללא נשימה. היא הודתה בפניו כי היא הטביעה אותו.  הילד הובהל לבית החולים יוספטל כשהוא במצב קשה, הועבר לסורוקה בבאר שבע, שם נקבע מותו.

תגובות

End of content

No more pages to load