• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נער שיכור גנב את רכב סבו - ופגע ב-5, בהם אישה בהריון

כתב אישום נגד בן 17 מבאר שבע, שמעולם לא החזיק ברישיון נהיגה: הגיע לבית סבו שיכור, גנב את רכבו והתנגש ברכב בו נסעו 5, בהם אישה בהריון - ונמלט מהמקום

(צילום הדמיה: Guilhem Vellut / CC BY 2.0)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית משפט השלום לנוער בב"ש כתב אישום נגד קטין בן 17.5 מבאר שבע, אשר נהג ברכב, בהיותו שיכור ובלתי מורשה לנהיגה, גרם לתאונת דרכים בה נפגעו 5 בני משפחה, ונמלט מהמקום.
על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אביב דמרי ב-13 באפריל הגיע הנאשם לבית סבו כשהוא שיכור, לקח ללא רשות את המפתחות של הרכב שהוסתרו מתחת לכרית, והחל בנסיעה ברחובות באר שבע, זאת על אף שמעולם לא קיבל רישיון נהיגה.

במהלך הנסיעה, עת הגיע לצומת הרחובות חזני-מויאל, עלה הנאשם על אי תנועה וירד לכביש הנגדי, שם התנגש ברכב חולף בו נסעה משפחה בת 5 נפשות, בהן אישה בהריון ותינוקת, ונמלט מהמקום ברכב לבית סבו.

כעולה מכתב האישום, הנאשם לא עצר את רכבו במקום כדי לעמוד על תוצאות התאונה ולא הזעיק עזרה לנפגעים, זאת על אף החובה המוטלת עליו בדין. כתוצאה מהתאונה, נפגעו חמשת בני המשפחה ששהו ברכב ופונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של הפקרה לאחר פגיעה, נהיגה ברשלנות וגרימת תאונת דרכים בה נחבל אדם, נהיגה ללא רשיון נהיגה תקף, ועוד. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות

End of content

No more pages to load