• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: הורים גוררים את בתם מרכב ברחובות רהט

הורים ממרכז הארץ ניסו לחטוף את בתם בעיר רהט. הם ניסו להכניס אותה לרכב, פתחו בנסיעה, הצעירה נגררה ברחובות העיר ולבסוף נדרסה

הצעירה (מוקפת בעיגול) נגררת ברחובות רהט (צילום: סלולרי)

ניסו לחטוף את בתם ברהט - וגררו אותה מהרכב ברחובות העיר: ב-5 באפריל, סמוך לשעה 19:00, התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות אישה פצועה אשר שוכבת על הקרקע בעיר רהט ונראה כי היא לאחר דריסה. שוטרים מתחנת רהט הגיעו למקום ומתחקור ראשוני עלה חשד כי הקורבן נדרסה בכוונה תחילה וזאת לאחר ששני הוריה הגיעו מעיר במרכז הארץ לעיר רהט וזאת על מנת לחטוף אותה בכוונה פלילית על רקע אי שביעות רצונם מהתנהלותה.

וידאו: הצעירה נגררת מהרכב ברחובות רהט (צילום סלולרי)
​​​​​​​

הפצועה נזקקה לקבלת טיפול רפואי. עם התקדמות החקירה אותרו ונעצרו הוריה החשודים בביצוע החטיפה ובתקיפה  וחבלה ממשית. מעצרם של החשודים, תושבי מרכז הארץ בני 43 ו-42, הוארך מעת לעת. עם תם מלאכת החקירה הוגשה כנגדם הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדם כתב אישום בגין המיוחס ומעצרם עד היום, חמישי.

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום, חמישי, לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד אחמד וסניה אבו ג'אנם, תושבי רמלה, אשר חטפו את בתן בת ה-18 ברהט, איימו עליה ותקפו אותה, מאחר ולטענתם, היא מנהלת אורח חיים לא ראוי.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן קריקון, הנאשמים הגיעו מרמלה לרהט, איתרו את המתלוננת בעזרת בני המשפחה וחטפו אותה בכוח. הנאשמים הסיעו את המתלוננת ברכבם, תוך הפעלת אלימות והטלת אימה של ממש עליה. במהלך הנסיעה, חנק הנאשם את המתלוננת, תקף אותה ואיים עליה שיחתוך לה את הרגליים ויהרוג אותה. גם כאשר עצרו הנאשמים את הרכב, המשיך אביה של המתלוננת לפעול באלימות חמורה כלפיה וניסה למנוע מצוות רפואי לטפל בה ולקחת את המתלוננת למרות תחנוניה.

הנאשמים נמלטו מהמקום ברגע ששמעו שהמשטרה עתידה להגיע למקום. כתב האישום מייחס לנאשמים ביצוע עבירות של חטיפה, סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, תקיפה הגורמת חבלה של ממש ואיומים.   

תגובות

End of content

No more pages to load