• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אנדריי אוזן: ''נודע לי על ההחלטה דרך התקשורת, אני נרגש מאוד''

יחידת להב 433 לא מצאה תשתית ראייתית לביסוס החשדות נגד מי שהיה ראש מוצת נאות חובב, אנדריי אוזן: ''אני נרגש מאוד, אין מילים בפי''

בשורה נפלאה ערב החג לאנדריי אוזן (צילום ארכיון: דוברות נאות חובב)

''שמעתי על ההחלטה דרך התקשורת ואני מאוד נרגש, זה יום מיוחד בשבילי וקשה לי לדבר, אעשה זאת אחרי שארגע'', כך אמר היום בצהריים אנדריי אוזן, מי ששימש משך שנים רבות כראש מועצת נאות חובב ומילא בעבר שורת תפקידים בכירים, בהם סגן ראש עיריית באר שבע. 

היום נודע, כי משטרת ישראל סיימה חקירה בעניינו של אנדרי אוזן, ראש מועצת נאות חובב לשעבר, בחשד לעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, קבלת דבר במרמה ועבירה על פי חוק מבקר המדינה. עם סיום החקירה סבורה היחידה החוקרת כי לא נמצאה תשתית ראייתית מספקת לביסוס החשדות כנגד אנדרי אוזן. החקירה התנהלה בלהב 433 ביחידה הארצית לחקירות הונאה בליווי פרקליטות מחוז דרום. תיק החקירה יועבר לפרקליטות לצורך עיון והחלטה.

על אוזן עברה שנה קשה, במהלכה נאלץ להוכיח את חפותו בפרשה. הוא נעצר, יחד עם שני אנשים נוספים, ב-9 באפריל, 2018. שוטרי יחידת להב 433 הגיעו למשרדי מועצת ואספו שם מסמכים ונערך חיפוש בבתיהם ובמשרדיהם. על פי החשד, שכיום מתברר שלא היה לא בסיס ראייתי,  ראש המועצה לשעבר קיבל במסגרת תפקידו הקודם טובות הנאה שוות כסף בתמורה לקידום תועלתו של אדם אחר. 

אנדריי אוזן ניהל מערכות ציבוריות והיה חבר מועצת העיר באר שבע ושימש בתפקיד סגן ראש עיריית באר שבע, כשנושאי חינוך, סביבה ופיתוחה של באר שבע קרובים מאוד לליבו.

תגובות

End of content

No more pages to load