• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אלימות בסורוקה: אחראי משמרת הותקף ונזקק לאשפוז

בן משפחה של חולה שנפטר תקף את אחראי המשמרת במחלקה פנימית, אחז בצווארו ואיים על חייו. המשטרה הוזעקה למקום, האחראי נזקק לאשפוז בעקבות התקיפה

בית החולים סורוקה (צילום: ד''ר אבישי טייכר,מתוך אתר פיקיוויקי)

שוב אלימות בין כותלי בית החולים סורוקה: אח, המועסק כאחראי משמרת באחת המחלקות הפנימיות הותקף אתמול, שלישי, בלילה  על ידי בן משפחתו של מטופל שנפטר במחלקה. האח נזקק לטיפול רפואי בעקבות התקיפה ואושפז. תלונה הוגשה במשטרת באר שבע.

על פי עדי ראיה, התוקף אחז באח בצווארו ואיים על חיים וגרם נזק רב לציוד רפואי בחדר  ובמחלקה בו היה מאושפז. האח פונה למיון בשל חומרת פציעותיו. 

רק לפני כשבוע וחצי ארעה תקרית אלימה בתוך כתלי בית החולים, כאשר צעירים משתי חמולות יריבות פתחו בקרב אבנים אלה על אלה, במהלך נפצעו מי שנקלעו לתוך התקרית. הצעירים נעלמו כשהמשטרה, שהוזעקה על ידי מאבטחים, הגיע למקום. עובדים בענף האבטחה בבאר שבע סיפרו לברנז'ה NEWS כי קטטות אלימות במקומות ציבוריים, בין צעירים מחמולות שלא מסתדרות אחת עם השניה אינן נדירות. ''זה מתחיל מדבר פעוט והופך למלחמה של ממש'', סיפרה מאבטחת במתחם קניות. ''אוי למי שנקלע באמצע, לפעמים צריך שוטרים רבים להפריד ביניהם''. 

מסורוקה נמסר: '' אח אחראי משמרת במחלקה פנימית הותקף אמש פיסית ומילולית על ידי בן משפחה של מטופל שנפטר לצערנו במחלקה.  התוקף תפס את האח בחוזקה בצווארו, איים על חייו ובנוסף גרם לנזק רב לציוד רפואי בחדר האשפוז ובמחלקה. האח הנתקף פונה למיון, טופל ונזקק להמשך טיפול באשפוז.  הוגשה נגד התוקף תלונה במשטרה. הנהלת ביה״ח מגנה בכל תוקף אלימות מכל סוג שהוא כלפי צוותים רפואיים''.

המציאות האלימה בנגב: כך נראית קטטה בסורוקה, לפני שבוע וחצי

תגובות

End of content

No more pages to load