• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פורצים זרעו הרס בצ'יינג' בתחנה המרכזית - ואיש לא שמע

בלי פחד: פורצים עקרו את שער הברזל של עסק למכירת מטבע זר בתחנה המרכזית בב''ש. משטרת ב''ש פתחה בחקירה. ''זה ככל הנראה קרה בחג'', מעריכים במקום

הרס מוחלט: הצ'יינג' בתחנה המרכזית (צילום סלולרי)

פריצה לעסק למכירת מטבע זר (צ'יינג') בתחנה המרכזית בבאר שבע. להערכת גורמים, ככל הנראה, הפריצה ארעה במהלך החג, כשהמקום נטוש. החנות שוכנת בצד החיצוני של התחנה, הפונה לרחוב. אופן הפריצה דומה לאירועי פריצה אחרים בעיר: רכב 4X4 מגיע למקום, חשודים קושרים שרשראות ברזל לשערים ופועלים במהירות לריקון הקופות. לרוב, מדובר בעסקים הנתונים בתצפית ויש בהם פוטנציאל להמצאות סחורה בעלת ערך.

פיצוציות וקיוסקים בבאר שבע סובלים ממכת פריצות ומעשי שוד, עד כדי כך שהבעלים שוקלים לסגור בשעות הלילה, עם רדת החשיכה. בבאר שבע ארעו לא מעט מקרי שוד בחנויות נוחות וגם נפרצו קיוסקים בקניונים, מהם נגנבו סיגריות וטבק ומזומנים שנותרו בקופה. בשל המיסוי הכבד עליהם, סיגריות ואלכוהול, בעיקר וודקה, נחשבים ל''סחורה חמה'' בקרב הפורצים, שמוכרים את הסטוקים לחנויות תוך הפקת רווח נאה. 

''עברתי מוקדם בבוקר בתחנה בדרך לעבודה וראיתי את ההרס במקום'', מספר לברנז'ה NEWS עד ראיה. ''השער היה עקור, מישהו שבר את קירות הגבס במקום, הרס של ממש. אני מתפלא על האומץ של הפורצים: זאת התחנה המרכזית של באר שבע, המקום אמור להיות מרושת במצלמות ושמור היטב. פריצה כזו לא עוברת בשקט, לעקור שער ברזל זה המון רעש, לא שמעו?''.

משטרת באר שבע פתחה בחקירת המקרה. בתחנה המרכזית בבאר שבע אומרים כי ''מדובר בצד החיצוני הפונה לרחוב ואין הבדל בין זה לבין פריצה לכל חנות אחרת בעיר''. 

תגובות

End of content

No more pages to load