• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צנוע ואיכותי: בחגיגות העצמאות בב''ש לא יופיעו שיאני שכר

דודו טסה הולך לעבוד קשה ביום העצמאות בנגב: הוא יופיע באותו ערב בבאר שבע, בעומר ובמיתר. לא בכדי, הוא אמן אהוב בדרום, שזכה גם להכרה בינלאומית

דודו טסה. קורע את הבמות (צילום: ALPR - Own work CC BY-SA 4.0)

בבאר שבע יחגגו עצמאות איכותי, אבל דודו טסה הולך לעבוד מאוד קשה: באותו ערב הוא יופיע על בימות הבידור בבאר שבע, בעומר ובמיתר. בבאר שבע יופיעו גם עידן עמדי ונועה קיריל. בעומר רוני דלומי תופיע באותו ערב. אף אחד מהאמנים המופיעים בבירת הנגב לא שייך לשיאני השכר. עומר אדם, על פי הערכות שונות, גובה כ-292,000 שקלים להופעה. עדן בן זקן, שתופיע בשדרות ואייל גולן גובים בסביבות 220,000 שקלים להופעה. 

ההופעות בדרום הרבה יותר צנועות מאלה במרכז: עומר אדם יופיע בלוד וברמלה. בתל אביב יופיעו הדג נחש, איפה הילד, קובי אפללו, מאור אדרי והבאר שבעית אגם בוחבוט שתופיע באותו ערב גם באשקלון. 

כמה זה יעלה לנו בבאר שבע? בעיריית ב''ש אומרים כי התשלום עבור [יחד] עידן עמדי ונועה קיר 183 אלף ₪. רינת גבאי 43 אלף ₪. נוי פדלון 19 אלף ₪. סה''כ: 245 אלף שקלים, עדיין הרבה פחות מהופעה בודדת של עומר אדם. עלות הופעתו של דודו טסה לא נמסרה. בנוסף, באר שבע מפגרנת לכשרונות המקומיים - ויש רבים וטובים כאלה וללהקות העירוניות.

וידאו: דודו טסה / פריד (הערוץ הרשמי ביוטיוב)


בבאר שבע לא הולך להיות משעמם, אם כי הפעם החגיגות שונות. בגלל העבודות בשדרות רגר, חגיגות העצמאות, המוכרות בפי הבאר שבעים כ''בימות הבידור'', עוברות למשכן חדש מתחם  קריית הספורט בצפון העיר, בין איצטדיון טרנר לאולם הקונכיה, בשל דרישת משטרת ישראל להעתיק את האירועים ההמוניים למקום חלופי וזאת מתוך שיקולי בטיחות.  קיום אירוע טקס ערב יום הזכרון לחללי צה"ל ברחבת הספורט ולא בעירייה, תואם בהסכמה עם ארגון בית יד לבנים.

בחגיגות יום העצמאות שיתקיימו על שתי במות אחת מהן לילדים, יופיעו האמנים נועה קירל, דודו טסה, עידן עמדי ונוי פדלון, לצד אומנים אלה יופיעו גם כשרונות צעירים מבאר שבע, בינהם להקת צעירי באר שבע ולהקת מחול. 

​​​​​​​על בימת הילדים כוכבת רינת גבאי. כמובן, מופע מרהיב של זיקוקי דינור, יכסו את שמיים.  במהלך  ערב יום העצמאות יתקיימו במספר מוקדים אירועים נוספים. 

תגובות

End of content

No more pages to load