• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חגית פאר נבחרה ליו''ר נעמ''ת: ''עומדת בפנינו תקופה מאתגרת''

פאר, תושבת להבים, שימשה עד לא מכבר כיו''ר נעמ''ת בנגב. "עומדת בפנינו תקופה מאתגרת. הממשלה החדשה שתקום על פי המסתמן לא תעשה לנו חיים קלים ביחס לשוויון מגדרי'', אמרה

חגית פאר, יו''ר נעמ''ת הנבחרת (צילום: פייסבוק)

חגית פאר, עד לא מכבר יו''ר נעמ''ת בנגב, נבחרה ליו"ר נעמת. היא תחליף את גליה וולוך, שכיהנה בתפקיד בשבע השנים האחרונות.

פאר, תושבת להבים, נשואה ואם לשניים, מילאה את תפקיד יו״ר נעמת במרחב נגב מאוחד משנת 2012. לפני כן, שימשה כרכזת פעילות ארצית של סיעת עוגן בהסתדרות בין השנים 2012-2009. חגית פאר כיהנה כמנהלת לקוחות אסטרטגיים בחברת בזק בינלאומי. 

"עומדת בפנינו תקופה מאתגרת. הממשלה החדשה שתקום על פי המסתמן לא תעשה לנו חיים קלים ביחס לשוויון מגדרי, לכן נצטרך לשלב ידיים כדי שמעמדנו לא יסוג לאחור והמאבקים שעל סדר יומנו יזכו לתהודה'', אמרה פאר בנאום הבחירה שלה. "נעמת תהיה בית וכתובת לכל אישה ונערה יהודיה, ערביה, ודרוזית, בגליל, בנגב בעיר, בכפר, צעירה וגמלאית. אנו רוצות אתכן איתנו. נעמת מושיטה לכן יד. יחד נפעל למקום שוויוני וצודק יותר."

בעניין המשבר במעונות היום אמרה: "אני קוראת להסתדרות לחבור לארגונים שמפעילים את מעונות היום להצלת מעונות היום. זה מגיע למאות אלפי פעוטות, אלפי סייעות ומאות אלפי הורים. אני בטוחה שההסתדרות תעשה כל שביכולתה לסייע במאבק החשוב הזה."

יו"ר נעמת היוצאת, גליה וולוך: "זה היה חתיכת מסע מרתק, מסעיר, קשה ומאתגר. יחד ידענו רגעים של משבר ורגעים של התעלות. יחד חווינו הצלחות וגם לא מעט רגעים של תסכול. יחד ניסינו להביא לשינוי, לנפץ תקרות שלפעמים נדמה שעשויות בטון ולא זכוכית."

לפאר אמרה: "אני בטוחה שתדעי לקחת את נעמת לגבהים חדשים. אני מקווה כי יחד נעמת וההסתדרות יצליחו במאבק למען החינוך לגיל הרך ועובדות המעונות."

תגובות

End of content

No more pages to load