• 28 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תיאטרון ב''ש נקלע לקשיים כלכליים, יפרח נקרא לשוב לנהל אותו

הוועד המנהל של התיאטרון חשף כי המוסד הוותיק נקלע לקשיים כלכליים, שיצריכו ליישם תוכנית הבראה מקיפה. יפרח שב לנהל את גודמן, אך נקרא לסייע לתיאטרון

שמוליק יפרח (צילום: מעיין קאופמן)

השבוע שב שמוליק יפרח לנהל את תיאטרון באר שבע. לאחר שבועיים של דיונים קדחתניים עם הוועד המנהל של התיאטרון, נעתר יפרח לשוב ולנהלו, אומרים בתיאטרון.   כמו כן , יפרח התנה את חזרתו כממלא מקום לתקופה קצובה של שנה, לאחריה ייבחנו שוב הדברים.

לדברי הוועד המנהל לאחרונה נקלע התיאטרון לקשיים כלכליים המצריכים תכנית הבראה ונקיטת פעולה מיידית להשבת התיאטרון למסלול תקין. לפיכך, נעשתה פנייה  לאיש התיאטרון הוותיק  - שמוליק יפרח, בבקשה לשוב ולגייסו בזמנים אלו כדי להבריא כלכלית את התיאטרון.  יפרח אישר את התגייסותו ובתנאי שישמש כממלא מקום מנכ"ל לתקופה של שנה. 

לאחרונה , שב שמוליק יפרח לנהל את בית הספר למשחק  "גודמן",  שייסד וניהל לפני כ-13 שנה. זאת, לצד מוסדות תרבות נוספים שהקים וניהל במרוצת השנים בעיר באר שבע. מוסדות שהפכו ברבות השנים לחלק בלתי נפרד מהנוף התרבותי של העיר.  

לדברי שמוליק יפרח: "תכניותיי  המקוריות לשנה הקרובה היו לשים את כל יהבי בניהול "גודמן" ביה"ס למשחק, אותו ייסדתי, אך תכניות לחוד ומציאות לחוד. התיאטרון מהווה חלק בלתי נפרד "מהחמצן" של התרבות בעיר עבור מוסדות כמו: "תיאטרון לילדים ונוער", תיאטרון הפרינג' ובטח גם עבור  "גודמן" הפועל בסינרגיה ושיתוף פעולה מלא עם התיאטרון מיום היווסדו. לאור כל זאת אני חש שליחות, מחויבות ואחראיות אישית לשמור על הנכס התרבותי המהווה גאווה עבור תושבי הדרום בכלל ובאר שבע בפרט. בטוחני שביחד עם העובדים, השחקנים, היוצרים והשותפים לצד תכנית הבראה מובנית – נצלח גם תקופה מאתגרת זו."

תגובות

End of content

No more pages to load