• 03 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חייל וחיילת נפצעו בגבול הרצועה מאש צלף פלסטיני

קצין צה''ל בדרגת רב סרן וחיילת שהיו בסיור על גבול הרצועה נפצעו מירי צלף, פונו לסורוקה. אלפים מפגינים ליד הגבול, משרד הבריאות הפלסטיני מדווח על הרוגים מאש צה''ל

הפצוע מובא לסורוקה (צילום מסך / כאן תאגיד השידור הישראלי)

קצין, בדרגת רב סרן וחיילת נפצעו מירי צלף פלסטיני בעת שהיו בסיור על גבול הרצועה. צה''ל השיב אש ארטילרית ומשרד הבריאות הפלסטיני מדווח על הרוגים ופצועים.

וידאו: אחד החיילים מובא לסורוקה (צילום: כאן / תאגיד השידור הישראל)
​​​​​​​


איזור תקרית הירי (צילום: דיווח פלסטיני, רץ בטוויטר)
סמוך לגדר המערכת מפגינים אפלים והחשש במערכת הביטחון הוא מפני הסלמה בימים הרגישים הבאים - יום הזיכרון, יום העצמאות ותחרות האירווויזיון. הג'יהאד האיסלאמי ינסה להבעיר את השטח במטרה לסקל את תוכנית טראמפ. בשבוע הבא יתחיל חודש הרמאדן וחמאס מבקש להראות הישגים בצורה של ירי על ערי ישראל.

מתחילת השבוע פרס צה''ל מערכות כיפות ברזל, מתוך חשש חידור ירי הטילים על ישראל.  על פי דובר צה''ל,  ''לפני זמן קצר ככל הנראה בוצע ירי לעבר כוח צה"ל בדרום רצועת עזה''.

''כלי טיס של צה"ל תקף עמדה צבאית של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה בתגובה לירי שבוצע לעבר כוח צה"ל בסמוך לגדר המערכת בדרום רצועת עזה, ממנו נפצע לוחם צה"ל באורח בינוני וחיילת נוספת באורח קל מאוד. הפצועים פונו להמשך טיפול''.

תיעוד תקרית הירי פורסם הערב ברשתות פלסטיניות (מקור: טוויטר)
​​​​​​​

בסורוקה אומרים כי   מצבו של הפצוע שפונה במסוק מרצועת עזה מוגדר בינוני. הועבר לחדר ניתוח.  מאותו אירוע פונתה רכוב חיילת. מטופלת כעת במיון הכירורגי''.

תגובות

End of content

No more pages to load