• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בין מצטייני הנשיא: קצין מב''ש, חיילת מדימונה

סגן טל שאול אוקנין מבאר שבע וסמל אלין אגייב מדימונה - בין 120 מצטייני הנשיא. צפו בטקס המרגש

(צילום: דובר צה''ל)

שני חיילים מהנגב בין 120 מקבלי אות מצטייני הנשיא: 

טקס מצטייני הנשיא, בבית הנשיא, שידור ישיר:
(צילום: דובר צה''ל)
סגן טל שאול אוקנין: ''משמש דוגמא ומופת לכל חיילי היחידה''

ביום העצמאות התשע"ט, ה- 71 למדינת ישראל, בין 120 קצינים וחיילים מצטייני נשיא המדינה, סגן טל  שאול אוקנין, תושב באר שבע המשרת כקצין הקשר של גדוד 12 בחטיבת גולני. 

טל למד בביה"ס ע"ש "דוד טוביהו". הוא קיבל זימון לקורס קשר"גים (קציני הקשר הגדודיים) והתקבל. באוגוסט 2016 גויס, עבר מסלול אותו מתאר כ- "מאתגר, מעצים ומלמד" באורך שנה ושמונה חודשים בבה"ד 7 כשבסופו שובץ כקשר"ג גדוד 12. 

הוא בוגר מסלול ההכשרה של אגף התקשוב וההגנה בסייבר, מבצע משימותיו עד תום, מקפיד על ארגון וניהול, יישום כללי הבטיחות ומגיע להישגים מרשימים. כמו כן נותן מענה לכל בעיה ועושה זאת במקצועיות רבה, ערכי, מסור, חברותי ומשמש דוגמא ומופת לכלל חיילי היחידה. אי לכך, נבחר להימנות בין 120 מצטייני נשיא המדינה השנה.

(צילום: דובר צה''ל)
סמל אלין אגייב: ''בולטת בתחום החברתי, מבצעת תפקידה באופן מעורר הערכה'' 

ביום העצמאות התשע"ט, ה- 71 למדינת ישראל, בין 120 קצינים וחיילים מצטייני נשיא המדינה, סמל אלין אגייב, תושבת דימונה המשרתת כחובשת קרבית בחטמ"ר יואב. 

אלין התגייסה באוגוסט 2017 לקורס חובשים. היא לקחה חלק מספר אירועים בהם הגישה עזרה ראשונה אך באחד המקרים הצילה רגל של אדם שנפצע בתאונת דרכים בזכות חסימת עורקים שביצעה. 

היא מבצעת את תפקידה באופן מעורר הערכה וקידמה רבות את התחום עליו אמונה. כמו כן נכונה תמיד ללמוד ולהתפתח מקצועית. אלין בולטת בתחום החברתי ומתנדבת לכל משימה, מסורה, יסודית ואהודה על מפקדיה וחבריה ליחידה. בנוסף לוקחת על עצמה משימות רבות מעבר לתפקידה ועומדת בכולן בהצלחה רבה. אי לכך, נבחרה להימנות בין 120 מצטייני נשיא המדינה השנה.תגובות

End of content

No more pages to load