• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כרטיסים חינם לאירוויזיון לתושבי קו ה-40 ק''מ? לא בכל הרשויות

תאגיד השידור הודיע כי יעניק כרטיסים בחינם לחזרות וחצאי הגמר של האירוויזיון לתושבי רשויות הקו ה-40 ק''מ מגבול עזה, אלא שרק בחלק מיישובי אשכול פורסם הדבר

מנחי האירוויזיון (צילום: אייל נבו / עמוד הפייסבוק של כאן אירוויזיון)

תחרות האירווויזיון בתל אביב עוררה ציפיות גבוהות, אבל גם מחירי הכרטיסים הגבוהים, גם בעלי הדירות בתל אביב שחשבו לעשות קופה וגם המצב הביטחוני עשו את שלהם  - ונשארו הרבה כרטיסים, בעיקר לחזרות ולחצאי הגמר.  השבוע, הודיע תאגיד "כאן" שיעניק כרטיסים בחינם לחזרות ולחצאי הגמר של האירוויזיון לתושבי הרשויות המקומיות, בתחום קו העימות,  בתחום 40 ק"מ מהגבול עם עזה.

ההסדר נעשה מול הרשויות המקומיות. אלו יצטרכו לארגן הסעות לתושביהם או לאפשר לתושבי הדרום להגיע באופן עצמאי. בינתיים, רק שתי רשויות בעוטף עזה הצטרפו ליוזמה. בבאר שבע אין כל איזכור להטבה, אולי מתוך תפיסה כי תשובי בירת הנגב לא מתעניינים בתחרות הזמר של איגוד השידור האירופאי.

האירוויזיון בישראל יקר להחריד: המחירים הם עד פי 3 מזה שנערך בליסבון. הצפי היה כי עשרות אלפי תיירים יגיעו לתל אביב. לקראת התחרות, המזוהה מאוד עם הקהילה הלהט''בית, אורגנו בתל אביב מתחמי בילוי ומסיבות אירוויזיון. כל הכרטיסים לגמר נמכרו, אבל בחצאי הגמר ובחזרות, נותרו מקומות ריקים. מכאן, היוזמה להציע מקומות בחינם לתושבי קו העימות בנגב. שווי מחיר של כרטיס הוא 1,000 שקלים. 

עם זאת, לא כל הרשויות קפצו על המציאה: הנגב הינו איזור המאופיין בשמרנות רבה, במיוחד כשזה נוגע לתרבות ולנושא הלהט''בי. 

בעמוד הפייסבוק של התאגיד נכתב: ''אופן חלוקת הכרטיסים, הפצה, רישום ומימון וארגון ההסעות באחריות הרשות המקומית בה את מתגוררת ונציגי חברת לאן''.

תגובות

End of content

No more pages to load