• 03 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''חברי הוועדה שמטפלים בפיצוי לתושבי הנגב מנותקים מהמציאות''

ראש מועצת שדות נגב עזב בזעם את ישיבת וועדת הכספים שדנה בפיצוי לתושבי הנגב, בעקבות סבבי הלחימה אחרי שח''כ ניסנקורן האשים את ראשי הרשויות במצב

הסערה בישיבה (צילום סלולרי)

תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית שדות נגב נטש בזעם את הדיון בועדת הכספים, בנושא הפיצויים לתושבי הדרום, שנערכה הבוקר,בעקבות דבריו של ח״כ אבי ניסנקורן. בדיון בועדת הכספים שהתקיים הבוקר, העלה עידאן לדיון את המחדל שאוסר על הרשויות המקומיות בדרום לשלם לעובדי הרשות בימי מתיחות בטחונית בימים בהם לא מוכרז מצב מיוחד בעורף, דבר המפלה אותם משאר עובדי המשק שזכאים לפיצוי. 

ח״כ אבי ניסקורן, שנכח בדיון אמר בתגובה שהרשויות אשמות במצב ומי שלא ישלם יטופל.  עידאן זעם ואמר שחבל שיש חברי ועדה שמנותקים ולא באמת רואים את המצוקה של ראשי הרשויות בדרום.

''ההתנהלות כאן והניסיון להאשים את הרשויות זו חוצפה. ראוי שחברי הועדה יכירו את העובדות והמציאות לפני שהם מגיעים לדיונים בה. מדוע אחרי כל סבב אנחנו נדרשים להגיע לכנסת ו"להסביר" כדי לבקש שהמדינה תעשה דברים במקום שהמדינה תגיע אלינו, תבין את הצרכים ותיתן פתרונות אפקטיביים לבעלי העסקים ולתושבים''. כאמור, עידאן עזב את דיון הועדה בזעם.

התקנות הקיימות  מחריגות את הרשויות המקומיות באופן מפורש ובהעדר מצב מיוחד בעורף חל איסור על רשות מקומית לשלם לעובדים שנעדרים מהעבודה בשל המצב הביטחוני.  עידאן פועל לשנות את התקנה שיוצרת מצב בלתי הוגן עבור עובדי הרשויות בדרום.


תגובות

End of content

No more pages to load