• 28 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''אין הסדרה עם עזה לפני שחיילינו הנמצאים בשבי יחזרו הביתה''

אביגדור ליברמן ערך מסיבת עיתונאים, בה התייחס, בין היתר, למצב מול האיום העזתי: ''אני יכול להיות שותף להכרעה, אך לא להסדרה''

אביגדור ליברמן (צילום: דוברות)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפרלמנטרי

אביגדור ליברמן ערך הבוקר, שני, מסיבת עיתונאים, בה התייחס, בין היתר, לאובדן ההתרעה מול עזה והאפשרות כי בקרוב יהיה סבב לחימה נוסף: ''פרשתי מתפקידי כשר הביטחון בגלל החלטה להעביר 15 מיליון דולר לחמאס ובגלל ש-500 רקטות נפלו בדרום הארץ. עכשייו ראינו לצערנו הרב כי הועברו 30 מיליון דולר למאס ונפלו 700 רקטות בדרום. זה דבר בלתי סביר בעליל. אני יכול להיות שותף להכרעה אבל לא להסדרה" אמר ליברמן ועקץ את נתניהו: ''הרי ישנה בכלל התחייבות של ראש הממשלה למשפחות החיילים השבויים בעזה. אין הסדרה לפני שחיילינו הנמצאים בשבי יחזרו הביתה".

ליברמן התייחס לסבב האחרון: ''ראיתי בעימות האחרון הרבה דיונים על טקטיקה: מה הפציצו, כמה רקטות הצליחו ליירט. לא שמעתי שום דיון אמיתי שנערך מה אנחנו רוצים להשיג בסופו של דבר. הרי אי אפשר כל כמה שנים ללכת למבצע ובאמצע טפטופים הדבר הוא בלתי סביר בעליל ובלתי נסבל .היוזמה כל הזמן נמצאת בידיים שלהם הם מובילים ואנחנו מגיבים .אנחנו חייבים להפיק לקחים ולא יכולים לאפשר לגיאד האסלאמי ולחמאס  להתעצם. הם כיום חזקים יותר וכרגע כל נושא ההסדרה שהם קונים בשקט, מאפשר להם להמשיך בהתעצמות".

וידאו: מסיבת העיתונאים של אביגדור ליברמן 
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load