• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נער ניסה לברוח משוטרים: נכנס לבית, החליף חולצה - ושכח את נעליו

המשטרה ערכה מבצע רחב היקף בכבישים 25 ו-31, במהלכו נרשמו למעלה מ-50 נהגים מבצעים עבירות. נער בן 16 נתפס נוהג, ניסה להימלט מהשוטרים, נכנס לבית, החליף חולצה בתקווה שלא יזהו אותו, אבל שכח את הנעליים...

כוחות משטרה במהלך המבצע (צילום: דוברות המשטרה)

עשרות ניידות נפרסו בכבישים 25 ו-31, בהם מתחרשים מעת לעת יידויי אבנים לפעילות אכיפה ממוקדת נגד עבירות מסכנות חיים וביריונות כביש. במבצע נטלו חלק שוטרי אגף התנועה ביחד עם יחידות ממחוז דרום ומג"ב, בשת"פ עם היחידה האווירית. בין התקריות במבצע: נער בן 16 שנהג ברכב ניסה להתחמק מהשוטרים וברח מהרכב - ללא נעליים.

בפעילות שולב המסוק המשטרתי שנתן זווית אכיפה ממעוף הציפור, והיווה יתרון יחסי באכיפה נגד עבירות הביריונות ומסכנות החיים. במסגרת הפעילות נרשמו כ-50 דו"חות תנועה בגין עבירות שונות.

בתוך כך: נתפסו 21 נהגים שסיכנו את עצמם ואת יושבי הרכב ולא חגרו חגורות בטיחות, 6 נהגים נתפסו במהירות מופרזת, 6 נהגים נתפסו עושים שימוש בטלפון הנייד לחובתם נרשמו 8 נקודות וקנס 1000 ש"ח, בנוסף נרשמו דו"חות בגין נהיגה על שטח הפרדה, נסיעה בניגוד לתנועה ועוד.

​​​​​​​
הרכב, הנהוג על ידי נער בן 16 (צילום אווירי: משטרת ישראל)

נער בן 16 ניסה להימלט מהשוטרים עם רכב פרטי ונתפס. באירוע שהתרחש במהלך הפעילות, נהג רכב שהתבקש לעצור, לא נשמע להוראות השוטרים והחל להימלט תוך נסיעה פרועה על כביש 31 מחורה לכיוון מולדה.  במהלך המרדף הבחין השוטר כי נער צעיר נוהג ברכב ועל פניו גילו אינו מתאים לנהיגה על רכב. 

המסוק המשטרתי שעקב אחר הרכב זיהה כי הנהג נכנס לשטח והנער יורד מהרכב ונכנס לאחד הבתים, ואז יוצא ממנו לאחר שככל הנראה החליף חולצה וללא נעלים.  לאחר סריקות, נעליו של הנער אותרו והוא אף הוביל את השוטרים למקום בו הונחו המפתחות, בשיח עם השוטרים עוד טען כי הוא נהג ברכב.  בבדיקה מעמיקה נמצא כי הנער בן 16 בלבד תושב אחד הכפרים באזור. הרכב הושבת במקום למשך 30 ימים וכן נרשמה הזמנה לדין.

תגובות

End of content

No more pages to load