• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בפעם השלישית תוך זמן קצר: נשדד סניף הדואר במקס אמות

אדם נכנס עם רימון יד לתוך הסניף, ניגש לדלפק, הצליח לקחת סכום כסף לא גדול שהיה בסניף ונמלט - כך מספרים עדי ראיה. זהו מקרה השוד השלישי באותו סניף, בפרק זמן קצר. ''נהיה פה מפחיד'', אומרים עדי ראיה

סניף הדואר במקס אמות. שוב נשדד (צילום סלולרי)

שוב זה קורה, בפעם השלישית, באותו סניף: אדם, רעול פנים, נכנס עם רימון יד לתוך סניף הדואר במקס אמות. הוא ניגש לדלפק, איים על הקופאיות ויצא מהמקום כשבידו סכום כסף, ככל הנראה לא גדול, פדיון הבוקר בסניף. זוהי הפעם השלישית, בתוך תקופה קצרה, שהסניף נשדד. המקרה אירע הבוקר, חמישי, סמוך לשעה 10:00. 

''הכל קרה במהירות ואין לנו מושג מי האיש'', אומרים עדי ראיה. ''זה מפחיד, זאת הפעם השלישית כאן, אתה לא יודע אם אתה מגיע לסידורים ונקלע לשוד. זאת תחושה של חוסר ביטחון וחוסר אונים''. בעלי עסקים בסביבה מתלוננים מזה תקופה ארוכה על אובדן הביטחון ועל היעדר יכולת לתפקד. 

כרונולוגיה של פריצות: רק בתקופה האחרונה אירעו באיזור הזה מעשי שוד ופריצות. הינה, לדוגמא, רצף הגניבות והפריצות בחודש מרץ השנה:

28.2.19 פריצה בלילה שבין ראשון לשני מחסן של מסיבבה.
2.3.19 ניסיון פריצה לכספומט בביג מקס אמות ניסיון למשוך אותו ללא הצלחה.
6.3.19 פריצה לווייט פול גניבת כספת וקופה.
9.3.19 פריצה לאינטרפול בביג מקס אמות גניבת כספות וקופות.
16.3.19 פריצה לבאולינג גניבת כספת וקופות.
20.3.19 פריצה נוספת לוויט פול גניבת קופות.
21.3.19 פריצה לחנות נעליים weshoes.
23.3.19 שוד תחנת הדלק ליד הביג.
24.3.19 פריצה למסעדה במתחם הone'

בעלי עסקים במתחם מתריעים, מזה זמן רב, על מכת הפריצות, במתחמים המסחריים, אותם פוקדים מדי יום עשרות אלפי מבקרים.

בפוסט שכתב בבאר שבע ביחד, במרץ השנה, כתב כפיר שקורי, מבעלי האינטרפול, על תחושץ חוסר האונים של בעלי העסקים:  ''המתחמים הפכו לפנינה לגנבים, לפורצים ולפשע המאורגן, מתחת לאף של משטרת ישראל ומתחת לאף שלנו התושבים וזה אשכרה לא מזיז לאף אחד. במהלך החודש האחרון נפרצו כ-10 פעמים! בתי עסק שונים במתחמים, בהם מקס''.

סוחרים במקום מספרים כי פריצה יכול לגרום נזק כספי שמוריד לטימיון עבודה של חודשים רבים וכי הדבר מקשה עליהם להתפתח או אף לשקול לעבור למקומות בטוחים יותר. בפעמים קודמות, החשודים במעשי שוד אותרו בתום חקירה שכללה אצמעים מתוחכמים. במקרה של השוד הקודם בדואר מקס אמות השודד ניסה למחרת לשדוד את הדואר במיתר, אלא שאז המתינו לו בלשים במקום.

קרא עוד באותו נושא:

רעול פנים שדד את סניף הדואר ב-B-7 מקס אמות באר שבע

הדרום הפרוע: אתמול שדד את הדואר במקס אמות, הבוקר נתפס בדואר מיתר

המערב הפרוע בב''ש גובה מחיר: ''אנחנו לא יכולים להמשיך לתפקד''

עיר לא בטוחה: הדואר במקס אמות נשדד בפעם השנייה תוך חודש 

תגובות

End of content

No more pages to load