• 16 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לא שם על השוטרים: נהג במשאית בשלילה, נתפס... ועלה שוב על הכביש

נהג משאית בן 21, תושב כעביה, נתפס ביציאה מבאר שבע כשהוא נוהג בשלילה. חצי שעה אחרי, הוא שוב היה על הכביש. הוא קיבל הזמנה לשיפוט מהיר

הנהג נתפס ביציאה מבאר שבע (צילום: דוברות המשטרה)

נהג בפסילה, נתפס - וכעבור חצי שעה... נתפס שוב נוהג: נהג בן 21 החליט לצפצף על החוק, על החלטת בית המשפט ועל השוטרים בשטח. במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה, נעצר נהג משאית בעקבות עבירה של אי חגירת חגורת בטיחות על כביש 60 ביציאה מבאר שבע.  בעת הבדיקה התברר לשוטר כי הנהג פסול לנהיגה על ידי בית המשפט השלום בחיפה, בעקבות עבירת מהירות שביצע לפני מספר חודשים.

​​​​​​​
וידאו: הנהג נתפס ביציאה מבאר שבע (צילום: משטרת ישראל)

השוטר הודיע לו כי הוא פסול לנהיגה  ואינו יכול להמשיך בנהיגה, וכן הוסבר לו במפורש המשמעות שמה יעלה שוב על ההגה וינהג את המשאית. בסיום שוחרר הנהג לדרכו לא לפני שרישיון הנהיגה שלו נלקח על ידי השוטר והמשאית נשארה חונה בצד הדרך. 

חשדו של השוטר עלה וכעבור כחצי שעה מזמן ההודעה על פסילה, הבחין כי הנהג עלה שוב לרכב והחל נסיעה על כביש 60. בשלב זה הנהג, תושב כעביה שבצפון  נעצר בצד הדרך שוב, והמשאית הושבתה למשך 30 ימים בגין נהיגה בזמן פסילה ונגררה מהמקום.  לצעיר נרשמה הזמנה לשיפוט מהיר בבימ"ש ובימים הקרובים יגיע לבימ"ש לדון בעינינו.


תגובות

End of content

No more pages to load