• 08 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חברת רפאל חנכה הבוקר מרכז מחקר ופיתוח חדש בבאר שבע

החברה, שפיתחה בין היתר את מערכת כיפת ברזל, חנכה את מרכז הפיתוח בפארק ההיי-טק של ב''ש. בשבוע הבא החברה תערוך יריד גיוס עובדים באוניברסיטת בן גוריון

חונכים את מרכז הפיתוח (צילום: עיריית ב''ש)


חברת רפאל, המפתחת ומייצרת מערכות לחימה והגנה מתקדמות, ביניהן מערכת "כיפת-ברזל", חנכה הבוקר, שלישי,
מרכז מחקר ופיתוח בפארק ההיי-טק בבאר שבע. בתחילת האירוע התקיים טקס גזירת סרט חגיגי בהשתתפות ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ', מנכ"ל רפאל יואב הר-אבן, יו"ר רפאל, הד"ר עוזי לנדאו, נשיא אוניברסיטת בן-גוריון פרופ' דניאל חיימוביץ וראש מערך הסייבר הלאומי יגאל אונא. השלוחה הרפאלית שנחנכה היום, תהיה שלוחת מחקר ופיתוח, שתעבוד בשיתוף פעולה מחקרי עם אוניברסיטת בן-גוריון ועם חברות נוספות השוכנות בפארק ההיי-טק הדרומי. 

רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר שבע, בירך את המשתתפים באירוע וציין: "הצלחנו להוביל חזון פורץ דרך- ענקית הטכנולוגיה הביטחונית "רפאל" פתחה את שלוחתה בפארק ההיי-טק, כאן אצלנו בנגב. מדובר בבשורה אדירה לבאר שבע ולנגב. עוגן טכנולוגי משמעותי נוסף, שהופך את העיר באר שבע למרכז ידע, טכנולוגיה וסייבר בינלאומי, אליו מגיעות חברות מכל רחבי האקו-סיסטם. מדובר גם בבשורה גדולה וחשובה לתעסוקה בעיר, חברת רפאל תיצור מקומות תעסוקה רבים. אני מודה להנהלת החברה על האמון בעיר באר שבע. בן-גוריון אמר שבנגב ייבחן העם שלנו, והוא גם אמר שהיסטוריה לא כותבים, אלא עושים. אני מרגיש שרוחו של בן-גוריון שורה כאן ושהיא מחייבת כל אחת ואחד מאתנו לכתוב עוד פרק קטן וחשוב, לתפארת מדינת-ישראל". 

מרכז הפיתוח בפארק ההיי טק (צילום: עיריית ב''ש)​​​​​​​


הד״ר עוזי לנדאו, יו״ר הדירקטוריון ברפאל: ״כחלק ממהלך אסטרטגי של רפאל אנחנו מתרחבים מהצפון גם לשאר חלקי הארץ. שלוחת פיתוח בבאר שבע תאפשר לנו ליהנות גם מהמוחות האיכותיים בדרום. אנו נמשיך לפתח מערכות מתקדמות התורמות באופן ישיר לביטחונה של מדינת ישראל, ולהוות עוגן מרכזי גם בחברה ובכלכלה״.

יגאל אונא, ראש מערך הסייבר הלאומי: "פתיחת מרכז המו"פ של רפאל בפארק הסייבר בבאר שבע הוא צעד משמעותי לחיזוק האקוסיסטם באזור, שאין כדוגמתו בעולם. לצד המרכז הלאומי לניהול אירועי סייבר, יקדם המרכז החדש את המובילות של ישראל בתחום. האתגרים בסייבר מחייבים לרוץ מהר מאוד. אבל כדי להגיע רחוק, צריך לרוץ ביחד ובשילוביות כפי שבא לידי ביטוי כאן בפארק הסייבר".

בשבוע הבא תקיים רפאל יריד גיוס באוניברסיטת בן-גוריון, במטרה לאתר את המוחות הגאונים שיפתחו את "כיפת-ברזל" הבאה. 


תגובות

End of content

No more pages to load