• 03 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ערד: כוחות הוקפצו בעקבות דיווח על תקרית בבנק, אדם הסגיר עצמו

סמוך לשעה 16:00 נכנס אדם לבנק מזרחי ברחוב חן בערד, במה שנראה תחילה כשוד. על פי עדי ראיה במקום, האיש הסגיר עצמו למשטרה

זירת השוד בערד (צילום: צוות זק''א)

דרמה בערד: אדם נכנס לבנק מזרחי, ברחוב חן בעיר, במה שנראה תחילה כמקרה שוד. הוא איים על העובדים במקום, לא אפשר להם לצאת והחזיק אותם כבני ערובה. בעקבות הדיווח  הוקפצו למקום כוחות משטרה גדולים, בפיקוד מפקד תחנת המשטרה של ערד.

סמוך לשעה 16:19, החשוד הסגיר את  עצמו לידי השוטרים. כרגע נחקרת הסיבה שהביאה אותו לשדוד את הבנק והוא נחקר על ידי כוחות משטרה במקום. אל המקום הוקפצו כוחות גדולים של מד''א, מתוך חשש שהאירוע יתפתח לתקרית עם פצועים.  מעדויות ראשוניות עולה כי האיש הינו לקוח עם בעיות כלכליות שהיו לו מחלוקות עם הבנק. 

צילומים: דוברות המשטרה

​​​​​​​מהמשטרה נמסר כי בעקבות דיווח שהתקבל במוקד 100 של המשטרה אודות אותות מצוקה שהתקבלו מבנק בערד, יצא למקום מפקד תחנת ערד ביחד עם כוחות משטרה ובמקביל הוזעקו למקום כוחות מיוחדים ופיקוד המחוז והמרחב עשו דרכם לערד.

עם הגיעם לזירה, השוטרים בודדו את המקום ובמקביל החלו בביצוע משא ומתן עם החשוד שהתבצר בתוך הבנק ביחד עם מספר בני ערובה. תוך כדי המשא ומתן עם החשוד, השוטרים הצליחו להיכנס לבנק, תוך שהם מאבטחים האחד את השני, השתלטו עליו ופרקו אותו מהנשק אותו אחז. החשוד הועבר לחקירה בתחנת המשטרה בערד.


הכוחות בזירת האירוע אחרי שהחשוד הסגיר עצמו (צילום גיל אייסנמן. עיתון הצבי ערד)
​​​​​​​


וידאו מזירת האירוע (צילום: צוות זק''א)
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load