• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בכנסת ממשיכים לחזר אחרי ליברמן, בנגב עוד יום של בלוני תבערה

המפתחות אצל איווט: רק בחצות נדע אם ישראל הולכת לבחירות יקרות או שתקום ממשלת ימין. בינתיים - בנגב עוד יום של בלוני תבערה

ליברמן באירוע קק''לי לוקאלי (צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפרלמנטרי

בכנסת עסוקים במשחק הפוליטי, בנגב ממשיכים לספוג בלוני תבערה. בעוד שבכנסת כולם עסוקים במה יגיד ליברמן, התבשרו היום הרבש''צים בנגב כי תקציבם יקוצץ באופן ניכר. השחקן המרכזי בפוליטיקה הישראלית היום הוא אביגדור ליברמן, שלא מוכן לזוז במילימטר מעמדותיו. 

אתמול בלילה מעט לפני חצות אמר: ''אפילו אני אביגדור  ליברמן שנמצא הרבה שנים בפוליטיקה הישראלית חשבתי שכבר ראיתי הכל נדהמתי ביומיים האחרונים מעוצמת הלחצים ,הפרנויות והספקולציות שנחשפתי אליהם כמעט בכל דקה. ברצוני להדגיש פעם נוספת: אינני איש נוקם ונוטר ולא מחפש להפיל את ראש הממשלה להיפך,עמדתי לא מעט שנים לצדו של מר נתניהו ועם כל הויכוחים והמחלוקות שהיו ביננו אני מכבד ומעריך את האיש אני גם לא נגד הציבור החרדי אני בעד מדינת ישראל אני בעד מדינה יהודית אבל אני נגד מדינת הלכה''.

''אינני מנהל סחר מכר ולא מסע סחיטה כל דבר שהגעתי אלייו בחיים היה בזכות ולא בחסד ולא בתרגילים אני מכבד את הכרעת הבוחר ועם 5 מנדטים שקיבלנו הבחירות האחרונות אין לי זכות ואין לי כוונה לדרוש רוטציה בתפקיד ראש הממשלה לא ממלא מקום ראש הממשלה ואפילו לא סגן ראש הממשלה''.

''לישראל ביתנו אין שום כוונה להצטרף לליכוד לא כחטיבה ולא כבודדים ולא להטמע במפלגת השלטוו תיחד עם זאת ,אין לנו שום כוונה לוותר על העקרונות ועל ההתחיבויות שלנו בפני בוחרינו. לכן חוק הגיוס הוא לא קפריזה, לא לאגו ולא נקמה אלא מאבני היסוד של המשנה הסדורה שלנו''.

''ההצעה להעביר את את כל נושאי הייעדים ופקיעת החוק להחלטת ממשלה זו באמת כמוה כקוסמטיקה לפולחצים. זה לא שינוי מינורי זה שינוי מזורי לכןנאנו דבקים בהצעתנו חוק הגיוס בקריאה שנייה ושלישית בגרסה המקורית בדיוק כמו בקריאה ראשונה זאת ההצעה ואין בלתה".

הלילה, בחצות, יבוא אל קצו פרק הזמן במסגרתו בנימין נתניהו היה אמור להציג את ממשלתו. בלעדי ליברמן, אין לנתניהו רוב והוא גם אינו יכול להיענות לתביעות שהציגו לו שותפיו הקואליציוניים.

תגובות

End of content

No more pages to load