• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אימה ברחוב שז''ר: ''בחור קפץ על מכוניות וניסה לרדוף אחריי''

שטרנה, תושבת באר שבע, אישה בהריון נתקלה במה שנראה צעיר שניסה לפרוץ למכוניות בחניון לא רחוק מעיריית באר שבע. ''הוא איים לזרוק עליי אבן, ברחתי משם, זה היה מפחיד''

(צילומים: גוגל מפות, Image by TheDigitalWay from Pixabay)

תקרית מפחידה, הבוקר, ברחוב שז''ר, מרחק קצר מעיריית באר שבע: ''ראיתי בחור בעל חזות ערבית קופץ על מכוניות בחניון, ליד בית הבאות, שם החנתי את הרכב שלי. רצתי למכונית שלי בשביל לברוח משם אבל הוא שם לב שראיתי אותו ותפס אבן בשביל לזרוק עליי. הוא ניסה לרדוף אחרי. היה לו משהו ביד, לא יודעת אם סכין או מברג. אני בהריון ומאוד פחדתי ממנו. התנעתי את האוטו וברחתי'', מספרת לברנז'ה NEWS שטרנה, שגם פרסמה פוסט בעניין בקבוצת באר שבע ביחד, בשפה הרוסית.

''הוא בחור גבוה, כ-1.9 מ', לא מישהו שהייתי רוצה להתעמת איתו. מה שמפחיד, הוא שזה קרה באמצע העיר, לאור היום. הבחור לא פחד ממני, לא פחד מאף אחד. סגרתי את כל החלונות ובכל זאת, קשה לצאת מהחניון ולהשתלב בתנועה, בשעה הזו יש הרבה מכוניות. בבאר שבע אנשים עושים כל מיני מצעדים בטענה של זכויות אדם. למה אף אחד לא עושה מצעד למען הביטחון שלנו? כמו שיש אנשים ממוצא ערבי שהם בסדר והם הרוב, יש גם כאלה שמטילים עלינו אימה ובהם צריך לטפל. התקשרתי למשטרה, סיםרתי להם מה קרה והם שלחו ניידת, אבל אני ברחתי משם''.

תגובות

End of content

No more pages to load