• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מנורה מבטחים במדרג החברות שהכי טוב לעבוד בהן

קפיצה גדולה למנורה מבטחים במדרג השנתי של CofaceBdi ו TheMarker עם זינוק של 21 מקומות

חיים טביבי סמנכ"ל במנורה מבטחים באדיבות: מנורה מבטחים

לאחרונה פורסם הדירוג השנתי של CofaceBdi ו TheMarker לשנת 2019, שחשף כי חברת מנורה מבטחים ביצעה את הקפיצה הגדולה ביותר בקרב חברות הביטוח שמשתתפות במדרג. מתוך הדירוג השנתי, שמעורר עניין רב בתעשייה מידי שנה, ניתן לראות שמתוך 100 החברות שנכנסו למדרג בשנת 2019, 18% מהן מגיעות ממגזר הפיננסים.

הקפיצה הגדולה של מנורה במדרג 2019, של 21 מקומות לעומת אשתקד, היא הקפיצה הגדולה והמשמעותית ביותר בקרב ענף הפיננסים. הזינוק נובע, בין היתר, מפתיחת מרכז המכירות הארצי של מנורה מבטחים בבאר שבע, המספק למעל מ - 200 עובדים מכל רחבי באר שבע והנגב מגוון רחב של אפשרות תעסוקה וכן סביבת עבודה פורייה ומתקדמת. 

זוהי השנה ה-15 שמדרג החברות שהכי טוב לעבוד בהן מתפרסם, וגם השנה ניתן לראות את העלייה בדירוג של חברת מנורה מבטחים לאור השיפור בתנאי התעסוקה והשכר של העובדים והמנהלים בחברה.

חיים טביבי, סמנכ"ל במנורה מבטחים סיפר: "גם השנה הצלחנו לבסס את מעמדנו כגוף פיננסי מהמובילים בישראל. אין ספק שהקפיצה המשמעותית במדרג החברות שהכי טוב לעבוד בהן לשנת 2019 מעידה על המוצר האיכותי שלנו, אך מעבר לכך, על המסירות והמקצועיות של עובדי החברה, כל אחד בתחומו. מנורה מבטחים מתפתחת בקצב מדהים, במיוחד מרגע פתיחת מרכז המכירות הארצי המתקדם בבאר שבע. אנחנו לא נחים לרגע ונמשיך לעבוד קשה כדי לספק לעמיתים שלנו הגנה, ביטחון ושקט נפשי, ולעובדינו תנאי תעסוקה הולמים לצד עבודה משמעותית".
תגובות

End of content

No more pages to load