• 03 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ארגון קבלני הנגב שם את הבטיחות במקום הראשון ומכשיר עוזרי בטיחות

 השבוע הסתיים קורס עוזרי בטיחות למנהלי עבודה הראשון של ארגון קבלני הנגב בשיתוף עם מכללת שבירו. הקורס מהווה חלק משורת יוזמות ארוכה של ארגון קבלני הנגב להגברת הבטיחות באתרי בנייה

מרעננים נהלים 2 באדיבות ארגון קבלני הנגב


ארגון קבלני הנגב ממשיך בפעולותיו לחיזוק נושא הבטיחות באתרי בנייה בדרום ובכלל. השבוע עם כניסתו לתוקף של הוראת החוק המחייבת הצבת עוזרי בטיחות באתרי בנייה, קוראת הנהלת הארגון לקבלנים באזור הדרום לפעול ליישום החוק ולהכשיר את העובדים בין השאר באמצעות קורסים מקצועיים. כך למשל, הסתיים השבוע הקורס הראשון להכשרת עוזרי בטיחות למנהלי עבודה ב"מכללת שבירו" וכבר בחודש הקרוב צפוי להיפתח קורס נוסף לממונה בטיחות עבור הנדסאים ומהנדסים.

יו"ר ארגון קבלני הנגב, אלי אביסרור, אמר: "כשמדובר בחיי אדם, אסור שנושא הבטיחות יירד לרגע מסדר היום. עובדי הבנייה, הקבלנים והמהנדסים הם הלב הפועם של ענף הבנייה ושל המשק הישראלי. אנחנו מחוייבים להכשיר את כל העוסקים בענף אותם ולחזק את המודעות לנושא הבטיחות."

הקורסים וההכשרות החדשות בתחומי הבטיחות הם חלק משורה של פעולות של ארגון קבלני הנגב, להעלאת המודעות נושא הבטיחות בענף הבנייה. כך למשל, בשבוע שעבר (יום ה' ה-23/5), הופסקה העבודה באתרי הבנייה בנגב למשך 4 שעות שבמהלכן הגיעו נציגי הארגון לאתרי הבנייה והעבירו מפגשי הדרכה והסברה בתחום הבטיחות יחד עם חידוד נהלי העבודה.

מנכ"ל ארגון קבלני הנגב, צביקה ליבנה, אמר: "האחריות על ביטחון העובדים מוטלת עלינו הקבלנים, על המדינה וגם על העובדים. אני קורא לכל העוסקים בענף הבנייה בדרום לפעול במלוא האמצעים להכשרת עוזרי בטיחות והצבתם בהקדם באתרי הבנייה. מדובר בצעד חשוב ומשמעותי לטיפול בכל נושא הבטיחות". 

תגובות

End of content

No more pages to load