• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שמעון בוקר: "בכל בית בישראל צריכים להיות דגל ותמונה של נתניהו''

סגן ראש עיריית ב''ש ומראשי סניף הליכוד מדבר בראיון על הכל: מינוי אמיר אוחנה, מצב העסקים בעיר ובעיקר, למה כל באר שבעי צריך להגיד תודה לנתניהו, שהביא לעיר סייבר, תקשוב והעביר את צה''ל דרומה

שמעון בוקר (צילום: פייסבוק אישי)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפרלמנטרי

ח"כ אמיר אוחנה, באר שבעי לשעבר, מונה אתמול לשר המשפטים לאחר התרגיל שעשה נתניהו לסמוטריץ'...
"ראשית, אנחנו מאחלים הצלחה ענקית לאמיר אוחנה חברנו הבאר שבעי, שהוא חבר של אמת ואדם מוכשר. מדינת ישראל הרוויחה בגדול. 

לגבי ''תרגיל סמוטריץ''', עזוב. כולם חושבים וזה נהיה להיט במדינה איך מקבלים כיום תקשורת טובה ונכנסים לתודעת הציבור... מספיק שאומרים את המילים ''ביבי נתניהו'', ''שרה'', ''יאיר'' ו''משפחת נתניהו'' ואז קבלת תקשורת. ביבי לא עושה תרגילים. הוא מנהל את ישראל בצורה מופלאה. לא רק את ישראל, הוא מנהל את כל העולם .איך אפשר להגיד על אדם כזה שמחר הוא יכול להיות מולטי מיליונר ברגע שיעזוב את הפוליטיקה, שהוא עושה תרגילים. הוא איש של מדינת ישראל. היום צריך להיות בכל בית בישראל  דגל ותמונה של ביבי ולהגיד לו תודה רבה ענקית."

הליכוד בבאר שבע זכה בבחירות האחרונות ב-42.160 קולות שזה 43.01 אחוזים. ללא ספק הישג חשוב מאידך עושה רושם שנתניהו לא מעריך זאת ויודע שבכל מצב תושבי באר שבו והדרום הם המעוז שלו.רק אתמול פורסם דו"ח טאוב המצביע על מצוקה נוראית בסורוקה  פשיטות רגל בקרב אוכלוסייה שהכנסתם נמוכה צמצום שרותי הרווחה בתי עסק שנסגרים ואולי החשוב מהכל אפליית תושבי הדרום לעומת מרכז הארץ בתגובת הממשלה  לטרור הרקטות ועפיפוני התבערה מעזה.האם דברת פעם עם נתניהו על זה? האם הוא מודע לזה?
"בוא נתחיל האם ראש הממשלה מודע לזה? מה זה מודע? זו שאלה לא הוגנת. מה שנתניהו נתן בעשור האחרון לבאר שבע לא היה מעולם בכל שנותיה של העיר.

האם זה כולל הבטחת המיטות שלא הגיעו לסורוקה והיעדר המיגון ששנים מדברים עליו?
"שאלה יפה שאלת. אנחנו נגיע למיטות אבל בוא נראה במה השקיעו בסייבר, בתיקשוב, במעבר צה"ל דרומה, בפארק נחל באר שבע. מיליארדים. באר שבע קיבלה הכי הרבה מכל יישוב אחר בדרום, גם בזכות ראש העיר המצויין שיודע איך להשיג כסף .
ברור שאני מדבר עם ביבי נתניהו כל הזמן על באר שבע ועל שדה התעופה בנגב. 60 שנה יש לנו את סורוקה, הנה רק עכשייו הוחלט על הקמת בית חולים נוסף בבאר שבע. זה לא נתניהו? מאיפה זה בא? הוא שם את כל יהבו על באר שבע. ממשלת ישראל מחויבת לבאר שבע ואנחנו נדרוש יותר באר שבע. תמיד תדע להגיד תודה לליכוד ותראה שבבחירות הקרובות מצביעי הליכוד בעיר יעלו. כי הם יודעים להעריך את מה שנתניהו עושה."

אני שוב חוזר ומקשה עליך מתוך ידיעה אישית: בשלוש שנים האחרונות השתתפתי בכנסת בדיונים שהיו על סורוקה בוועדות העבודה והרווחה ,הפנים והכספים שוב ושוב העלו הדוברים השונים החל מהמנהל לשעבר של בית החולים בכירים בפיקוד העורף את נושא מצוקת המיטות והיעדר מיגון בעיקר בפגייה "אם תינוק אחד ייהרג בפגייה זו תהיה בכייה לדורות "ציין בכיר בפיקוד העורף .אז היכן הממשלה ומי שעומד בראשה?

"עובדים על זה. זה לא על ידי לחיצה בכפתור. במקביל באותם שנים השקיעו בפארק נחל באר שבע,  בסייבר ובתקשוב. השמיכה קצרה, היא לא יכולה להכיל הכל. אני מסכים אתך, צריך לשפר ויש מה לשפר. אנחנו פה. אני לא מתכוון לעשות הנחה לממשלת הליכוד אני עובד בשביל באר שבע''.
''בנושא תגובת צה"ל והממשלה לנוכח הארועים הביטחוניים בדרום. אני לא חושב שמישהו פה מזלזל בדרום. אני לא יודע הכל  ולא את כל מערכת השיקולים של ראש הממשלה.  הכי קל היה לנתניהו בתקופת הבחירות לשטח את עזה .טוב שישנה ממשלה שחושבת  גם על מחירים של חיילי צה"ל העלולים להיהרג בכניסה לתוך עזה. במלחמה אין מנצחים, שני הצדדים מפסידים''.''היום צריך להיות בכל בית בישראל  דגל ותמונה של ביבי ולהגיד לו תודה רבה ענקית''
בבחירות לרשויות השגתם במועצת העיר 2 מושבים אתה וד"ר רותי פרנקל. זכור לי בנאומך הראשון הצהרת שאתב הולך לפעול בנמרצות בנושא החנייה בעיר .ותהיה האבא של בעלי העסקים בעיר אתה פועל בנושאים אלה?
"בהחלט ממש שנכנסתי לתפקידי פנו אלי תושבים מרחוב הס, בשכונה א'. יצאתי לשטח והנושא טופל לשביעות רצונם. אני רק חייב לציין שנושא חניות חינם בבאר שבע הוא בעייתי מאוד. באשר לבעלי העסקים אכן הלשכה שלי פתוחה וחופשית לקבלת כל בעל עסק ואני מטפל בו פרטני ויוצא הרבה לשטח".

עם ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ' (צילום: פייסבוק אישי)

הלב מתמלא בגאווה באר שבעית ומגיע מילים חמות לדנילוביץ לנוכח פיתוח פארק ההייטק והסייבר אבל יש הטוענים ובצדק שחייבים להביא מפעלים רגילים לאותם תושבים לא בעלי השכלה אקדמית?
"הנהלת העיר עובדת כבר הרבה זמן על תוכנית ;"עשרים -שלושים" שכרגע לא אפרט משום שראש העיר עומד להציג אותה בהקדם. אולם היא בדיוק נותנת תשובות לשאלתך הנכונה".


''בנושא תגובת צה"ל והממשלה לנוכח הארועים הביטחוניים בדרום. אני לא חושב שמישהו פה מזלזל בדרום. אני לא יודע הכל  ולא את כל מערכת השיקולים של ראש הממשלה.  הכי קל היה לנתניהו בתקופת הבחירות לשטח את עזה .טוב שישנה ממשלה שחושבת  גם על מחירים של חיילי צה"ל העלולים להיהרג בכניסה לתוך עזה. במלחמה אין מנצחים, שני הצדדים מפסידים''בוא נעבור לפוליטיקה המקומית מדוע עד היום סניף הליכוד בבאר שבע לא הצליח לשלוח שום מועמד לכנסת?
"עד שלפני שלקחתי את המושכות היו קרבות אגו בין אלי בוקר, אנדרי אוזן, דוד בונפלד ויוסי בננו. במקום להתאחד הם נאבקו זה בזה הפוליטיקה של אז הייתה שונה, הם היו בני אותם גיל ואף חברים. מאבקם היה על מי השולט יותר,  מי ישב במשרד זה או אחר מי יהיה יו"ר הסניף ועוד מאבקי אגו. לפני כעשר שנים כשהליכוד לקח 12 מנדטים הסניף בבאר שבע התרוקן לא תפקד והיה סגור.
כאיש שטח פעיל פשוט תולה שלטים פניתי אז למנכ"ל הליכוד ושאלתי אותו מדוע הסניף סגור, יש דווקא אנשים שמתעניינים.

הוא השיב לי ''תפתח אותו''. אמרתי לו איך עושים את זה הוא אמר לי ''תשבור את הדלת, תכנס ותתחיל לתפעל את הסניף'' וכך עשיתי.  לאחר מכן נבחרתי ליו"ר מועצת הסניף ומאז הדברים מתנהלים ביחסי אנוש טובים בין חברי הסניף וללא מלחמות אגו ומאבקים''.

וידאו: שמעון בוקר (צילום: משה פריאל)
​​​​​​​


''בבחירות האחרונות יכלנו להציג מועמד לכנסת, אולם הייתה תקלה. הרווה מימון היה בין הראשונים שפנו אלי בבקשת תמיכה. היו רבים שאמרו לי לשים כמועמד את אחי רפי בוקר, עורך דין במקצועו, המוכר, ידוע ומוערך לא רק בדרום גם בקרב השרים וחברי הכנסת של הליכוד ותאמין לי שאם הוא היה בסוף המועמד הוא היה בכנסת''. התחלנו להריץ את מימון אולם בדקה ה-90 הוא החליט להסיר את מועמדותו."

מועד הבחירות, 17 לספטמבר, קרב. איך אתם נערכים?
"ביום שלישי בשבוע הבא אני מכנס את כל מועצת הסניף והפעם ניערך בצורה יותר נכונה בשאיפה להגיע ליותר מצביעים לליכוד.
ישנם כ-2.900 חברי ליכוד רשומים המשלמים דמי חבר והם יפעלו במוטיבציה מלאה."

תגובות

End of content

No more pages to load