• 10 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ד''ש מצרפת: טל אל-על ייצג את באר שבע בכנס רשויות מקומיות בליון

הכנס נערך ביוזמת המרכז לשלטון מקומי ומשרד החוץ ונערך הפעם בעיר התאומה של באר שבע, עיר המטרופולין ליון בצרפת

טל אל-על ליד שלט רחוב באר שבע, בעיר ליון (צילום: עיריית ב''ש)

השבוע נערך הכנס הרביעי של שיתוף הפעולה בין הרשויות המקומיות בישראל ובצרפת. הכנס נערך ביוזמת המרכז לשלטון מקומי ומשרד החוץ ונערך הפעם בעיר התאומה של באר שבע, עיר המטרופולין ליון בצרפת.

בכנס נערכו דיונים רבים סביב שיתופי פעולה ולמידה הדדית בתחומי הכלכלה, מים ואנרגיה, חינוך, צעירים וחדשנות. כמו-כן, נושא חשיבות המלחמה באנטישמיות הגואה באירופה בכלל ובצרפת בפרט ליווה את הכינוס לכל אורכו.
את עיריית באר-שבע ייצג בכנס הבינלאומי מ״מ וסגן ראש העיר טל אל-על, אשר השתתף בפאנל ובמושב שעסק בשיתופי פעולה אפשריים בתחום הכלכלה בין הרשויות המקומיות בין שתי המדינות.

הדיונים, בהשתתפות נציגי באר שבע וליון (צילום: עיריית ב''ש)​​​​​​​

בכנס השתתפו מספר רב של רשויות ישראליות, במקביל לעמיתיהם הצרפתיים כגון תל אביב, חדרה, עכו, נתניה, שלומי, יוקנעם, חולון, דימונה וכאמור גם באר-שבע.. אל-על: ״היה לי הכבוד לייצג את רה״ע רוביק דנילוביץ, את מועצת העיר ואת תושבי העיר באר-שבע בכנס החשוב. במקביל לסדר היום העמוס של הכנס, נפלה בחלקי הזכות והחובה להיפגש עם נציגי הקהילה היהודית, עם הנהגת לשכת המסחר והכלכלה המקומית ואף זכיתי לבקר ברחוב הקרוי בליון על שמה של העיר באר-שבע. שמחתי לגלות כי שמה הטוב של העיר באר-שבע מוכר היטב גם בצרפת וכי קיימת התעניינות רבה לשיתופי פעולה כלכליים בעיקר בתחומי הסייבר, ההייטק והחדשנות״.

תגובות

End of content

No more pages to load