• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אסון באשלים: נער בן 17 נדרס למוות

הבוקר הותר לפרסום שמו של ההרוג בתאונה באשלים: מאי פרץ, בן 17, תלמיד בבית הספר נופי הבשור

הנער שנהרג הלילה, מאי פרץ ז''ל (צילום: פייסבוק)

אבל כבד ביישוב אשלים: מאי פרץ, בן 17, נהרג הלילה מפגיעת רכב ביישוב מגוריו. התאונה אירעה אחרי השעה 2:30. מאי פונה במצב אנוש לבית החולים סורוקה והבוקר, שבת, מת מפצעיו.

מאי התגורר עם משפחתו ביישוב אשלים ולמד בבית הספר נופי הבשור. למשפחה חברים רבים, אשר הבוקר התקשו לעכל את הבשורה המרה ועם פרסום דבר האסון, פרסמו דברי ניחומים בעמוד הפייסבוק של האב, בן פרץ.

"יום עצוב, לא נתפס. ילד שלי יקר, תנוח על משכבך בשלום. אנחנו אוהבים אותך ונאהב לעד. בני היקר מאי הלך לעולמו בטרם עת", כתב הבוקר האב בדף הפייסבוק האישי שלו.

בת 26, המתגוררת אף היא באשלים, עוכבה לחקירה, בחשד שפגעה בנער.רישיון הנהיגה שלה נשלל ל-90 יום. כאשר נודע לה את אשר אירע, התמוטטה. בוחני התנועה עדיין לא חקרו אותה, בשל מצבה הנפשי. ככל הנראה, הנער חזר מבילוי, ירד מהרכב והנהגת לא שמה לב אליו, מסיבה לא ברורה. עם היוודע האסון, היא התמוטטה. רק הבוקר נודע לתושבי אשלים את שאירע במהלך הלילה וביישוב הקהילתי שורר הבוקר אבל כבד. 

דיווח אודות התאונה התקבל בשעה 02:44, במוקד 101 של מד"א במרחב נגב. על פי הדיווח,  הולך רגל נפגע מרכב באשלים. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום פינו לבית החולים את הנער במצב אנוש עם פגיעה רב מערכתית כשהוא מורדם ומונשם.

חובש רפואת חירום במד"א איתן שלמה סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הנער שוכב על הכביש בסמוך לרכב כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. תוך כדי טיפול רפואי העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים כשהוא מורדם ומונשם ומצבו קריטי".


תגובות

End of content

No more pages to load