• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רוע לב: מי גנב את הדשא הסינטטי של מועדון החיילים?

אנשי ''יחד למען החייל'' עמלו קשה על מנת להשיג דשא סינטטי למועדון המשמש חיילים ברחוב בני אור, בשכונה ב'. הבוקר, בדרכם לבקר חיילים מאושפזים, גילו שהמקום נפרץ והדשא כולו נגנב

המועדון הבוקר. כל הדשא הסינטטי נגנב (צילום: פייסבוק)

× וע לב: אנשי יחד למען החייל, העושים בהתנדבות ימים כלילות למען חיילים, עמלו קשה על מנת לקבל מועדון, שישמש את החיילים בבאר שבע. אחרי עבודה קשה, הצליחו לקבל תרומה של 90 מ''ר דשא סינטטי, שהעניקו למקום הרגשה של בית. הבוקר, בדרכם לבקר חיילים מאושפזים ולהביא אליהם משמחת החג, גילו שהמועדון נפרץ וכל הדשא הסינטטי נגנב ממנו.

כבר בשבוע שעבר נגנבה פיסת דשא. ''חשבנו שכאן זה נגמר'', אומרת ציפורה חלפון.  ''היום, היינו בדרכינו לבקר חיילים מאושפזים הגענו למקום על מנת לקחת את המתנות עבור חיילים מהמקום, מצאנו מנעול שבור ומקום מגולח מדשא. לצערינו, לקחו את כל הדשא מהמקום. אני באופן אישי לא מסוגלת להגדיר את התחושות שלי. הדמעות זולגות מעצמן. הלב שלי נצבט מכאב. לא יודעת לומר אם אני כועסת, פגועה או מלאת רחמים כלפי אותם גנבים''.

''זה בית של חיילים.עבדנו על זה שנה שלמה. מי נתן לכם את הזכות לגנוב לנו את הדשא. אנחנו מבקשים את עזרת הציבור בלמצוא את הדשא שלנו'', אומרת ציפורה. 

המועדון שוכן ברחוב בני אור 4, בשכונה ב', סמוך לבית ספר אילנות, בלב שכונת מגורים. הגנבים ניצלו, ככל הנראה, את מנוחת התושבים בחג, על מנת לפרוץ פנימה ולהעמיס את הדשא. ב''יחד למען החייל'' מבקשים מכל מי שראה, או אולי מבעלי מצלמות אבטחה בבתים הסמוכים, לבדוק האם נקלט איזה שהוא תיעוד. 

בבאר שבע כבר הפך עניין שבשיגרה נושא גניבת גלגלים מכלי רכב, אופניים מחצרות וגניבות מחנויות נוחות. גניבה ממועדון חיילים - זה חידוש.

מי שיודע פרטים מוזמן ליצור קשר עם ציפורה חלפון

תגובות

End of content

No more pages to load