• 04 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: השתולל עם רכבו במרכז ביג, צולם - ונעצר עם חזרתו לארץ

תושב לקיה בן 22 השתולל עם רכבו במרכז ביג, סרטון שהועלה לפייסבוק הוביל בסופו של דבר למעצרו עם שובו לארץ. היום, שלישי, הוא יובא בפני שופט

נעצר עם חזרתו מחו''ל. הרכב החשוד (צילום: משטרת ישראל)

סרטון שהועלה לרשתות חברתיות, בו נראה נהג משתולל עם רכבו במרכז ביג בבאר שבע, כשמסביבו קהל צופים, הוביל בסופו של דבר, למעצר חשוד מיד עם חזרתו לארץ.
 

ביום שני, ה-3 ביוני,  התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות כלי רכב משתולל במרכז ביג בבאר שבע. שוטרים שהגיעו למקום ביצעו סריקות ונפתחה חקירה, כמו גם אותר סרטון שהופץ ברשת החברתית. עם התקדמות החקירה אותר ונתפס הרכב אשר על פי החשד שימש לביצוע העבירה ונודע כי בעליו אינם בארץ. ביום שני, בשעות הלילה, סמוך לחצות, עם חזרתו לארץ, עוכב החשוד ונעצר.

החשוד, תושב לקיה בן 22, יובא היום בחשד לביצוע נהיגה פוחזת בפני בית משפט השלום בבאר שבע.

וידאו: תיעוד ההשתוללות במרכז ביג, שהועלה לרשת חברתית (מקור: רשת חברתית)

"במציאות בה כמעט מדי יום נפגעים אנשים כתוצאה מתאונות דרכים, ממשיכים עוברי החוק במודע לנהוג בפראות וזאת תוך סיכון חייהם וחיי משתמשי הדרך. משטרת ישראל תמשיך בפעילות אכיפה ממוקדת נגד פורעי החוק בכביש, תפעל נגד עבירות מסכנות חיים ותמשיך לפעול לשינוי תרבות הנהיגה", אומרים במשטרה.

תחביב ה''חראקות'': הבילוי המסוכן של צעירי סביבת ב''ש

במשטרה שמו מזמן ''עין'' על חובבי החראקות. אמנם סופי השבוע מועדים לפורענות, אבל גם במהלך השבוע מתארגנות קבוצות לצפיה בנהגי החראקות. המטרה של הנהיגה הפוחזת הזו היא בעיקר להרעיש עם המנוע ולהעלות עשן מהצמיגים (על ידי מריחתם בשמן או מריחת האספלט בשמן). לרוב, הצעירים מתכנסים במעגל סביב הרכב המשתולל, תוך סיכונם להיפגע מרכב שיאבד שליטה. 

די להסתובב ברחובות באר שבע, על מנת להיווכח עד כמה במשטרה כיום לא מקלים ראש בכל הקשור לנהיגה פרועה, בסופי השבוע אבל לא רק בהם. בדיקות אלכוהול, בדיקת רשיונות, סיורים ממונעים וגם שוטרים המוצבים בצמתים מסוכנים - כל אלה מבקשים להפחית את היקף התאונות ולהגביר את הביטחון בכבישי העיר. אם פעם הכבישים הראשיים (טוביהו, רגר, ג'ו אלון), היו מסלולי מרוצים, היום הנהגים נזהרים.

תופעת הנהיגה הפרועה בפזורה מטרידה לא רק את המשטרה, אלא גם את הנכבדים וראשי הציבור, שמנסים לדבר אל לב הצעירים, שלא ישתוללו, אך זה לא מונע מהצעירים להשתולל עם רכבי 4X4, בין אם בתוך באר שבע או בשטחים פתוחים.

תגובות

End of content

No more pages to load