• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שמעון מלול מונה לתפקיד יו''ר ארגון נכי צה''ל במחוז ב''ש

מלול, תושב באר שבע, כיהן ב-5 השנים האחרונות כיו''ר הדירקטוריון ויו''ר הועידה הארצית של ארגון נכי צה"ל

שמעון מלול (צילום: יח''צ)

אל"מ (במיל.) שמעון מלול נבחר לתפקיד יו"ר ארגון נכי צה"ל במחוז באר שבע והנגב והוא החליף השבוע את אורן אקרמן, שסיים את תפקידו. אקרמן השלים קדנציה בת 10 שנים והוא יכהן מעתה כיו״ר מועצת המחוז וכדירקטור בוועד ארצי של הארגון.

מלול, תושב באר שבע, כיהן ב-5 השנים האחרונות כיו"ר הדירקטוריון ויו"ר הועידה הארצית של ארגון נכי צה"ל. בתקופה זו פעל רבות על מנת על לשמור על זכויות הנכים, והיה שותף פעיל בהובלה לחקיקת 'תזכיר חוק הנכים' , לרבות ניהול משא ומתן אינטנסיבי עם משרד הביטחון והאוצר, אשר הוביל בסופו של דבר, להעברת החוק בקריאה ראשונה בכנסת .

עם תחילת כהונתו כיו''ר המחוז בארגון נכי צה"ל, ביום שני השבוע, אמר מלול: " זוהי זכות גדולה ואחריות כבדה לטפל בנכי צה"ל, על מנת להשיג עבורם את הטוב ביותר. אמשיך לעמוד על המשמר במטרה לתקן כל עוול קיים, ובמקביל להעניק לנכי צה"ל את כל הנדרש לשיקומם בכל דרך אפשרית. היעדים שבחרתי לטפל ולתת להם עדיפות, הם שמירה על זכויות הנכים ושיפורם .לווי הנכים בשיקומם ולדאוג קבלת יחס נאות מצד המוסדות. העמקת השירותים והפעילות לנכים, פיתוח פעילויות לנכים צעירים, המשך שיתוף פעולה באירועי בית הלוחם. אין לי ספק, שחמש שנות התנדבות בארגון בתפקידים בכירים, יסייעו לי במילוי פקידי".

מלול שירת בצבא הקבע 28 שנים ובנוסף- 24 שנות שירות מילואים בהתנדבות-פעילות שזיכתה את אל"מ (במיל.) בפרס קצין מצטיין פיקודי במערך המילואים בראש השנה 2017, וכן בפרס מפעל חיים, שהוענק לו על ידי אלוף פיקוד הדרום, האלוף אייל זמיר. הוא ממשיך לשרת במילואים ולפקד על אג"ד שיטור במילואים בפיקוד דרום, הכולל שלושה גדודים.

תגובות

End of content

No more pages to load