• 08 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ממשיכים לקדם את הרפואה בנגב

הרשות לפיתוח הנגב ממשיכה לקדם את הרפואה בנגב ומסבסדת הכשרות למטפלים  במגוון תחומים מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב: "זהו עוד צעד בדרך לשינוי מצב הרפואה בנגב"

בתאריך 22.7.19 (ב') תקיים הרשות לפיתוח הנגב במשרדיה סדנה מבוא ייחודית בנושא גמגום, דיספרקסיה והפרעות על הרצף האוטיסטי עבור קלינאי תקשורת הרוצים להעמיק את הכשרתם בתחום. את הסדנה יעבירו ד"ר ליאורה שרגא עמנואל ורות רבינס והיא תתמקד בטיפול אינטגרטיבי בהפרעות תקשורת באמצעות מיינדפולנס ואלתור בקול ובתנועה.

הרשות לפיתוח הנגב מסבסדת את עלות ההכשרות ב- 50% למטפלים החיים ופועלים בנגב וגם הכשרה זו מסובסדת כחלק מפעילות הרשות  לקידום הכשרות למטפלים ממקצועות הבריאות, בעיקר בתחום הפרא רפואי בנגב. משה מוריוסף, מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב אמר כי "זהו עוד צעד בדרך לשינוי מצב הרפואה בנגב. זה לא סוד שתורי ההמתנה כאן ארוכים משאר חלקי הארץ, זה גם לא סוד שחסרים פה אנשי מקצוע בתחום הפרא-רפואי. הרשות לפיתוח הנגב פיתחה מגוון מענים בתחום זה, ביניהם הקמת אתר "מטפלים בקהילה" שמקצר תורים הלכה למעשה ומקל על ההורים בהתמודדות היומיומית בטיפול בילדיהם. אני גאה שהרשות חרטה על דגלה לקדם תחום חשוב ה ומבטיח כי נמשיך לפעול עד שנשנה את המציאות".


הסדנה תתקיים בבית הנשיאים, שד' רגר 22, בין השעות 16:00-19:00. לפרטים נוספים: חפשו בפייסבוק הרשות לפיתוח הנגב או באתר האגודה הישראלית של קלינאי  תקשורת.

תגובות

End of content

No more pages to load