• 14 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אכזריות: שני תושבי רהט תקפו ודקרו בעל מכולת בן 84 במרכז אורן

שוטרי היחידה לפשיעה חמורה במשטרת באר שבע פענחו את תקיפתו של בעל המכולת: שני החשודים ניסו לשדוד את בעל המקום, היכו ודקרו אותו במספריים

אחד החשודים בתעוד מצלמת האבטחה (צילום מסך)

שוטרי היחידה לפשיעה חמורה במשטרת באר שבע פיענחו את תקיפת בעל המכולת במרכז אורן, קשיש בן 84 ועצרו שני חשודים תושבי רהט, בני 21 ו-19. המקרה אירע ב-10 ביולי והמשטרה פתחה בחקירה מקיפה.

מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עלה כי בעל המכולת הותקף בידי שני צעירים שנמלטו מהמקום. שוטרים פתחו בסריקות ונעצר חשוד. בעל המכולת נפצע ונזקק לטיפול רפואי.

מעצרו של החשוד, תושב רהט בן 21, הוארך בבת המשפט. לאחר מספר ימים אותר בידי משטרת ישראל חשוד נוסף, אף הוא תושב רהט בן 19 ומעצרם הוארך בהתאמה.

וידאו: תיעוד התקיפה במרכז אורן (צילום: מצלמת אבטחה)
​​​​​​​

עם התקדמות החקירה עלה החשד כי שני החשודים הגיעו בבוקר אותו היום למכולת במרכז המסחרי, גרמו לאי סדר בחבילת עיתונים, גנבו עיתון וכאשר רדף אחריהם בעל המכולת קרעו את העיתון והשליכו אותו על הרצפה.

בעל המכולת הרים חלק מהעיתון הקרוע ואז, על פי החשד, החשד חזרו אחריו החשודים למכולת ודרשו באיומים כסף ובמידה ולא ישדדו אותו. הקורבן עמד בסירובו. על פי החשד, דחפו את הקשיש ואחד מהם דקר אותו במספרים, שעה שניסה למנוע מהם ליטול שלא כדין חפיסת סיגריות, תוך שהם מנסים להימלט מהמקום.

​​​​​​​כאמור, לאחר שמעצרם של החשודים הוארך מעת לעת ועם תם מלאכת החקירה הוגשה ב-18 ביולי הצהרת התביעה להגיש כנגדם כתב אישום בגין המיוחס להם ומעצרם הוארך עד היום, שני. השניים יובאו היום לבית המשפט.

תגובות

End of content

No more pages to load