• 08 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אבנר בן סניור נפרד מאל"מ אבי מוטולה

מרגע הקמת קריית ההדרכה נוצר קשר בין עובדי הברום ואבנר בן סניור , לאל"מ אבי מטולה שיוחלף ע"י אל"מ חיים רבן, אבנר בן סניור הגיע להיפרד מהמפקד היוצא

מימין - אבנר בן סניור יור מועצת העובדים של תרכובות ברום, אלמ אבי מוטולה, משה יחזקאל מנהל אתר נאות חובב זיוה בשארי חברת ועד הברום וניצן משה סמנכל תפעול כיל מוצרים תעשייתיים. - צילום סי פיבקו

הגוף הדרומי הראשון שיצר קשר עם לוחמי ומפקדי קריית ההדרכה (עיר הבהדים) היתה מועצת עובדי הברום בראשותו של אבנר בן סניור. עוד כאשר מי שניהל את העניינים בעיר הבהדים היה סא"ל מיל' שלום אלפסי נרתמו חברי ועד עובדי הברום לסייע לחלוצי קריית ההדרכה. בהתחלה בתרומת דקלים לשתילה, אחר-כך בתרומת חבילות שי לחיילים הראשונים שהגיעו אל הנגב.

הקשר החם נמשך גם אחרי הקמת קריית ההדרכה וכניסתה לתיפקוד מלא תחילה בפיקודו של אל"מ דני מושיוב ואח"כ בפיקודו של אל"מ אבי מוטולה. ועד עובדי הברום העניק תמיכה וחיבוק חם למפקדי הבסיס השכן.

הסביר אבנר בן סניור : "אחרי הכל מדובר בבסיס שהוא שכן חדש לנו כאן בנאות חובב שלא לדבר על זה שלא מעט מילדי עובדינו הגיעו לשרת בבסיס כך שהקשר הוא גם גיאוגרפי וגם רגשי. נמשיך בכך גם עם המפקד החדש אל"מ חיים רבן."


תגובות

End of content

No more pages to load