• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אישה הרה נורתה למוות לעיני בנה בן ה-7, גבר נפצע אנושות ונפטר

ירי לעבר רכב נוסע ביישוב לקיה: אישה בת 40 נהרגה, גבר נפצע אנוש ונפטר מפצעיו, עדי ראיה מספרים על כוחות משטרה גדולים ביישוב. הרקע, ככל הנראה, נקמה בשל סכסוך קרקעות

זירת הרצח בלקיה (קרדיט: مو قع / ENBAGO - רץ בוואצאפ)

תקרית חמורה הערב ביישוב לקיה: אישה הרה נורתה למוות לעיני בנה בן ה-7, גבר נפצע אנוש ונפטר ובזירת האירוע יש, על פי דיווח ראשוני, מספר פצועים. במשטרת ישראל התקבל דיווח אודות ירי לעבר רכב בכניסה לישוב לקיה. במקום מטופלים מספר פצועים. כוחות משטרה במקום והחלה חקירה. לדברי עדי ראיה, הרקע לירי הוא נקמה בשל סכסוך קרקעות. הערב נמשכים חילופי האש ביישוב, כך מספרים עדי ראיה. המשטרה ערוכה ביישוב, למנוע את הסלמת המצב. 

וידאו מזירת הרצח (קרדיט: مو قع / ENBAGO - רץ בוואצאפ)
​​​​​​​

ממד"א נמסר כי בשעה 20:43 התקבל דיווח במוקד  מד"א במרחב נגב על שני פצועים מירי בלקיה. חובשים ופראמדיקים של מד"א קובעים את מותה של אישה כבת 40 ומפנים לבי"ח סורוקה גבר כבן 40 במצב אנוש. 

החובשים הבכירים במד"א אמיר אבו סיאם והיימן אבו קרן סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו גבר ואישה מחוסרי הכרה עם פצעי ירי בגופם. ביצענו בדיקות רפואיות אבל לצערנו האישה הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה. הגבר שנפצע באורח אנוש פונה לבי"ח כשהוא מחוסר הכרה''.

תגובות

End of content

No more pages to load