• 14 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לקראת הסלמה? בלון נפץ בלהב, צפונית לב''ש; כ-6,000 הפגינו ליד הגדר

נמשכת ההסלמה בדרום: בלון נפץ התגלה בקיבוץ להב, צפונית לבאר שבע. כ-6,000 פלסטינים הפגינו ליד הגדר, 49 נפצעו מירי צה''ל

בלון הנפץ בקיבוץ להב (צילום: מועצת בני שמעון)

חמאס ממשיך לחמם את הגזרה הדרומית, במה שמתסמן פתחו של סבב לחימה נוסף: אתמול, בשעות הלילה, אותר בלון נפץ בקיבוץ להב, כ-20 קילומטרים צפונית לבאר שבע. בלון נוסף שאותר הבוקר, שבת, בקיבוץ במועצת אשכול, התברר כבלון המשמש לחיזוי אוויר. בימים האחרונים חמאס מסלים את הפעולות שלו. אתמול שוגרו לשטח ישראל עשרות בלוני תבערה ונפץ - זאת במקביל להצהרת חמאס שהוא לא מעוניין בהסלמה. 

וידאו: בלון נפץ בקיבוץ להב (צילום: מועצת בני שמעון)


ניר זמיר, ראש המועצה האזורית בני שמעון: "מדובר על אירוע אשר מטופל כרגע בצורה יעילה, מהירה ומקצועית על ידי משטרת ישראל ומג"ב ובראשם צוות החבלה, בשיתוף פעולה עם צוותי הביטחון של המועצה ושל הקיבוץ אני קורא לתושבים להמשיך בשגרה אך להיות ערניים ולהתריע על כל דבר חשוד. צר לי שיישובי בני שמעון נקלעים גם הם לקו האש במלחמת השגרה הבלתי פוסקת. יש לנו כוחות ביטחון לאומיים ומקומיים מקצועיים וחזקים, אשר מספקים לנו מעטפת הגנה משמעותית".

אירועי הימים האחרונים הם בבחינת הסלמה. אתמול, שישי, הפגינו ליד גדר המערכת כ-6,000 פלסטינים. פלסטיני חצה את הגבול לשטח ישראל ונעצר. מטען נפץ הושלך לעבר כוח צה''ל, ללא נפגעים. צה''ל הגיב באמצעים לפיזור הפגנות. על פי דיווחים משרד הבריאות הפלסטיני, 49 איש נפצעו, בהם שני עיתונאים. 

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load