• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סניף של שופרסל אקספרס נפתח בפארק ההיי-טק

הסניף תוכנן להתאמה מירבית לתושבי בנייני המגורים בפארק והעובדים בו. שופרסל אקספרס הוא הפורמט העירוני של הרשת

חונכים את שופרסל אקספרס בפארק ההיי-טק (צילום: יח''צ)

סניף חדש של שופרסל אקספרס נחנך בפארק ההיי-טק גב-ים נגב בבאר שבע, בטקס קביעת מזוזה חגיגי שהתקיים בהשתתפות בכירי הנהלת שופרסל אקספרס ונציגי פארק ההיי-טק. הסניף החדש, שנפתח בבניין מספר 1 הוא סניף האקספרס ה-64 של רשת שופרסל והשלישי במספר שנפתח בבאר שבע. שופרסל אקספרס הוא הפורמט העירוני של הרשת. הסניף תוכנן להתאמה מירבית לתושבי הפארק והאזור ומספק מגוון מוצרים רחב.

הרשת הקמעונאית, כך מסתבר, אהובה מאוד על אנשי דור הדיגטל: שופרסל היא זירת המסחר המקוון הגדולה ביותר בישראל: 13% ממכירות הרשת נעשות אונליין בהיקף קניות של 1.5 מיליארד שקל בשנה, על פי נתונים שגובשו על-ידי אלעד גולדנברג ושגיא סטוניס, מייסדי Digital-IL, והוצגו בוועידת Go eCommerce. 

גיא שוורצמן, מנהל רשת האקספרס, סיפר כי הסניף החדש שנפתח יהיה סניף האקספרס הראשון שמכבד "תן ביס" ו"סיבוס", ובהמשך בירך את הנהלת הסניף, את עובדי פארק ההיי-טק ואת תושבי השכונות השכנות בברכת "יחד נעשה ונצליח". סניף השופרסל אקספרס מצטרף לשורת מתחמים  שנפתחו לאחרונה בפארק ההיי-טק גב-ים נגב, ביניהם רשת מבשלות הבירה Jem's וחדר הכושר ''אייקון'' מבית הולמס פלייס. בקרוב יצטרף אליהם גם סניף של רשת בתי הקפה "אורבן קופיסטיישן".

תגובות

End of content

No more pages to load