• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

זוג הורים מב''ש נעצר בחשד לתקיפת בתם הפעוטה

הפעוטה, בת 3, אושפזה בבית החולים סורוקה ובמהלך הטיפול בה התגלו על גופה סימנים העלולים להעיד על תקיפה. הוריה, בני 48 ו-35, נעצרו

(צילום הדמיה, למצולמים אין קשר לכתבה: Mike Meares / נחלת הכלל)

זוג הורים מבאר שבע נעצר, אחרי שבתם הפעוטה הובאה לסורוקה ובמהלך בדיקה רפואית התגלו על גופה סימנים העלולים להעיד על תקיפה. הצוות הרפואית דיווח על הפגיעה. מהמשטרה נמסר כי נפתחה בחקירה בחשד לתקיפת קטין חסר ישע על ידי אחראי בעקבות דיווח מבית חולים סורוקה אודות פעוטה כבת 3 חודשים המאושפזת מזה מספר ימים במקום. על יפ החשד, ההורים (האב בן ה-48 והאם, בת 35), טלטלו את בתם הפעוטה וגרמו לה לדימומים במוח.

במשטרת ישראל התקבל מבית החולים סורוקה דיווח אודות ממצאים המעלים חשד לתקיפת פעוטה כבת 3 חודשים אשר נמצאת מזה מספר ימים תחת השגחה רפואית.

הוריה של הקטינה, תושבי באר שבע בני 48 ו-35, נעצרו בחשד לתקיפת קטין חסר ישע על ידי אחראי ויובאו מהלך היום לדיון בבית משפט השלום בבאר שבע.

כהמשך לבקשת המעצר שהוגשה היום כנגד זוג הורים החשודים בהתעללות בקטינה חסרת ישע ובהמשך להחלטת כב' השופטת שרה חביב מבית משפט השלום בבאר שבע שמצאה להורות על שחרורם היום, רביעי, בשעה 20:00 הגישה משטרת ישראל ערר על החלטתה לבימ"ש המחוזי בבאר שבע.
בדיון שנערך בפני כב' השופטת המחוזית גילת שלו מצאה לקבל את ערר משטרת ישראל ולהורות על המשך המעצר עד 15.8 בשעה 14:00
מהחלטתה: "... יחד עם זאת קשה לקבל את החלטת בית המשפט ולהגביל את ביצוע הפעולה עד שעה 20:00 הן מאחר ולא ברור אם הפעולה תושלם עד שעה זו והן מאחר וייתכן ופעולה זו תצריך ביצוע פעולות חקירה נוספות שגם הם יהיו נתונות לשיבוש ואין בהחלטת בית משפט קמא מענה לעניין זה".

תגובות

End of content

No more pages to load