• 20 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טרגדיה: ניב, בנו של חיים אוליאל, נמצא בביתו ללא רוח חיים

ניב אוליאל, בן 33, גדל בשדרות במשפחה מוסיקלית, בנו של זמר להקת שפתיים והיוצר האהוב חיים אוליאל. הבוקר, אחרי שלא ענה לטלפונים ביומיים האחרונים, חבר המשפחה נסע למושב בו התגורר - וגילה אותו ללא רוח חיים

ניב אוליאל (מימין), עם אביו, חיים אוליאל (צילום: פייסבוק)

טרגדיה נוראית: ניב אוליאל, בן 33, בנו של המוסיקאי חיים אוליאל, ששם את שדרות והנגב על המפה, נמצא הבוקר ללא רוח חיים בדירה, ביחד עם אישה. להערכת המשטרה, המוות אירע לפני יומיים וסיבותיו נחקרות. 

הערב הותר לפרסם כי ניב אוריאל נמצא ללא רוח חיים יחד עם נטלי אלקריף, בדירה שלו במושב נווה ימין, באיזור השרון. על פי המשטרה, אין חשד לפלילים וייתכן כי השניים נפטרו משתיית אלכוהול ושימוש בסם. חיים אוליאל קיבל את הידיעה בתדהמה ואבל כבד ירד על מכריו הרבים ובעיר שגדל בה, שדרות. ניב גדל במשפחה מוסיקלית והופיע עם אביו, המוכר מקריירת הסולו שלו וכזמר האהוב מלהקת שפתיים. ניב אוליאל ונטע אלקריף ז''ל התגוררו במושב, ביחידות דיור וחלקו חצר משותפת. ניב היה מזמין את שכניו לחצר ביתו ולנגן בגיטרה. 

וידאו: ניב אוליאל ז''ל, עם אביו, חיים אוליאל, בהופעה ביום הולדתו ה-30 (מתוך הפייסבוק האישי)


על פי חקירה ראשונית, בני משפחתו ניסו ביממה האחרונה להשיג אותו בטלפון, אחרי שלא יצר עימם קשר. חבר של המשפחה נסע למושב ודפק על דלת ביתו, אך לא הייתה תשובה. בלב כבד, הוא החליט להיכנס ליחידת הדיור, אז פגש במראה הנורא: ניב ונטלי היו מחוסרי הכרה. כוחות הצלה שהגיעו למקום קבעו את מותם.

חברי המושב אחוזי תדהמה, בעיקר בגלל שהמוות קורה דווקא בט''ו באב, יום האהבה. הזמר חיים אוליאל אמר הערב כי הצער נורא והאבל כבד.

יהי זכרם ברוך!

תגובות

End of content

No more pages to load