• 20 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשד: 3 באר שבעים עקצו בהונאת אשראי רופאים ועשרות בתי עסק

כמה קל להוציא פרטי אשראי במרמה? מאוד: 3 באר שבעים נעצרו בחשד שהונו 15 רופאים ועשרות בתי עסק וביצעו עוקץ אינטרנטי מתוחכם בהיקף של עשרות אלפי שקלים

(צילום הדמיה: Hloom Templates / CC BY 2.0)

משטרת ישראל עצרה שלושה חשודים בחשד להונאת רופאים:  על פי החשד, הם הוציאו במרמה את פרטי כרטיסי האשראי שלהם ורכשו מוצרים במאות אלפי שקלים. החקירה הסתיימה ויחידת התביעות של משטרת ישראל מתכוונת להגיש נגד החשודים כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים.
 
"משטרת ישראל פעולת נגד עברייני הרכוש ובהם עברייני מרמה והונאה הפוגעים ברכוש הזולת לעיתים בדרך מתוחכמת. אנו פועלים להגיע לחקר האמת, לעצור את העבריינים ולמצות איתם את הדין. בפעילות זו הצלחנו לעצור כנופייה שפגעה בעשרות קורבנות" נמסר מהמשטרה.

במשטרת ישראל התקבלו מספר דיווחים אודות הונאה בכרטיסי חיוב (אשראי) מהם נפגע 15 רופאים ועשרות בתי עסק. 
שלושת החשודים תושבי באר שבע בני 29, 27 ו-49 חברו יחדיו "לעוקץ" מתוכנן. 

חוקרי יחידת ההונאה של משטרת ישראל פתחו בחקירה סמויה לאחריה הפכה החקירה לגלויה ונעצרו החשודים. מעיקרי החקירה עולה כי החשודים הוציאו פרטי קשר ומספרי טלפון של הרופאים מהאינטרנט, התקשרו אליהם בטענה כי יש להם משלוח דואר עבורם וניתן לשלם את עלות המשלוח באמצעות כרטיס אשראי, לאחר שהוציאו במרמה את פרטי הכרטיס יצרו החשודים קשר עם עשרות בתי עסק רכשו מוצרים שונים, שלחו נהג מונית שיאסוף את המצרכים ומכרו אותם לבתי עסק אחרים. היקף ההונאה על-פי חשד החוקרים נאמד במאות עלפי שקלים. 

כאמור הסתיימו פעולות החקירה ומשטרת ישראל עתידה להגיד נגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים.

תגובות

End of content

No more pages to load