• 17 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

היידה ביבי: ראש הממשלה הפתיע את באי הגרנד קניון

תחת אבטחה כבדה, ראש הממשלה בנימין נתניהו הפתיע את באי הגרנד קניון בב''ש, שתה קפה, הצטלם סלפי וקרא לכולם להצביע בשבילו. משאל באר שבע ביחד: הליכוד מוביל, עוצמה יהודית במקום השני

נתניהו בגרנד קניון (צילום: דני בלר)

ביקור מפתיע: ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בא לגרנד קניון בבאר שבע, עלה לקומה השניה, ישב בבית קפה, הצטלם כמה צילומי  סלפי וקרא לכמה עשרות נוכחים מופתעים להצביע מח''ל. על בואו לבאר שבע ידעו מעטים, מסיבות אבטחה. בקומה השניה, התגודדו כמה עשרות סקרנים, שרצו לראות את ראש הממשלה מקרוב. 

וידאו: נתניהו בגרנד קניון, שיירת רוה''מ עוזבת את המתחם (צילום: דני בלר)
​​​​​​​


נתניהו ישב בבית הקפה, כשהוא מוקף מאבטחים. עשרות מבקרים שהיו במקום שרו לו ''ביבי מלך ישראל חי וקיים''. צעירים מהליכוד עמדו בקרבת מקום ונופפו בדגלי ישראל. ראש הממשלה לא התייחס לעניינים מדיניים ובא בעיקר להמריץ את הפעילים  - ובעיקר את המצביעים, לנוכח הסקרים האחרונים, המראים, מצד אחד, על התחזקות גוש השמאל-מרכז ועל התחזקות עוצמה יהודית בראשות עו''ד איתמר בן גביר, בעיקר ביישובי הפריפריה ובבאר שבע. 

''חבר'ה, תצביעו מח''ל'', קרא נתניהו למבקרים המופתעים (צילום: דני בלר)

שבוע לפני הבחירות, הכל פתוח ואחד החששות הוא מפני אחוז הצבעה נמוך, שעלול-עשוי לחזק רשימות קטנות ומגזריות, שיבואו בדרישות גבוהות למי שירכיב את הקואליציה הבאה. סוגיה אחרת, היא אחוזי הצבעה גבוהים במקרב התושבים הערביים, אשר יכולים להניב לרשימה המשותפת מנדטים נוספים. 

סקר באר שבע שבע ביחד: הליכוד מוביל, עוצמה יהודית במקום השני

​​​​​​​

סקר בזק, בו נטלו חלק עד כה כ-250 מצביעים, מראה כי באר שבע שוברת חזק ימינה: אמנם הליכוד מוביל, עם 137 הצבעות, אבל המפלגה השניה, עם 50 מצביעים, היא עוצמה יהודית של עו''ד בן גביר, אשר סקר רשת ב' מהבוקר מראה כי ייתכן ותעבור את אחוז החסימה.  המפלגה השלישית בסקר היא כחול לבן, עם 46 הצבעות. שאר המפלגות מקבלות קולות בודדים. נתון זה עשוי לשקף את תוצאות האמת בעוד שבוע. במישור הארצי, גם אם עוצמה יהודית תיכנס לכנסת, עדיין אין לאף אחת משתי המפלגות הגדולות יכולת להרכיב קואליציה, ללא ישראל ביתנו, לליכוד עם השותפות הטבעיות או לכחול לבן עם מפלגות השמאל והרשימה המשותפת. סיבוב שלישי הוא אפשרות לא בלתי סבירה. וידאו: שידור החי מהביקור, בלעדי לברנז'ה NEWS. (צילום: דני בלר)

תגובות

End of content

No more pages to load