• 15 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נחנך בית אבות בוטיק ''שבדיה'': יאכלס 22 דיירים

שדרוג בית האבות במאות אלפי שקלים נעשה במימון עיריית באר שבע ויאפשר מתן טיפול איכותי לדייריו

אחת הדיירות מברכת את ראש עיריית ב''ש, רוביק דנילוביץ' (צילום: מישל אמזלג)

נחנך בית אבות בוטיק שבדיה המחודש. אירוע חנוכת המתחם המחודש התקיים במעמד ראש העיר באר שבע רוביק דנילוביץ', מנכ"ל עמותת מטב ליאור שטרסברג, מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית באר שבע אתי כהן, מנהלת המחלקה לרווחת הקשיש דניאלה דרורי ומנהלת מרכז יום בית סקנדינביה ובית אבות בוטיק שבדיה מירב שקד - פרץ.

בית אבות שבדיה הנו בית אבות בוטיק, אינטימי, ייחודי באופיו, בו 22 דיירים בלבד. המקום מספק מגוון רחב של שירותים ופעילויות על פי תוכנית טיפול המותאמת לצרכי הפרט. שדרוג בית האבות במאות אלפי שקלים נעשה במימון עיריית באר שבע. 

בית האבות ממוקם במתחם מרכז היום בית סקנדינביה המפעיל להנאת המבקרים פעילות ענפה ומגוונת הכוללת חוגים רבים, מארגן טיולים ואירועים ומציע מגוון שירותי טיפול ויחס אישי לגיל השלישי. המרכז מנוהל ע"י עמותת מטב.

בשעה טובה: חונכים את בית האבות המתחדש (צילום: מישל אמזלג)

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ' ציין בטקס חנוכת בית האבות: "תודה על הזכות להיות חלק מהמשפחה המופלאה הזו של בית שבדיה – בית סקנדינביה. אני אומר את זה מעומק ליבי. כל אחת ואחד מכם כמו אמא ואבא בשבילי.  המקום הזה יותר מכל מקום אחר מסמל ומבטא את משמעות המילה 'בית'. בית זה חום, בית זה אהבה, בית זה נתינה ובית זה אכפתיות, אני כל כך שמח שנפלה בחלקנו הזכות להיות שותפים בפרויקט החשוב הזה, שנוגע בלב ומרגש יותר מכל."  ראש העיר הוסיף והודה למנהלת המקום ולצוות המקצועי על העבודה המסורה. 
                                                                                                                                                     
מנהלת מרכז יום בית סקנדינביה ובית אבות בוטיק שבדיה, מירב שקד – פרץ הודתה לראש העיר על המאמץ וההשקעה הגדולה בבני הגיל השלישי בעיר: " בית אבות שבדיה עבר מהפך. העירייה השקיעה משאבים ומאמץ גדול בכדי שיהיה כאן הכי טוב עבור הדיירים שלנו. זה לא מובן מאליו. הדיירים שלנו מאושרים וגאים. רוביק עשייתך הציבורית היא שליחות!  אנו מבקשים להודות לך ממעמקי ליבנו על המחווה, הרצון, הרגישות והאהבה שלך לגיל השלישי! נהיר לכולנו שיש המון מחויבויות לראש העיר כלפי לא מעט אוכלוסיות, פרויקטים וכד' והדרך שלך לצלוח ולגעת ברגישות ובהצלחה בהכל מעידה שאתה הדבר הכי טוב שקרה בעיר שלנו!"

תגובות

End of content

No more pages to load