• 15 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

על רקע אזהרת מסע חמורה: צעיר מבאר שבע נעלם במצרים

משטרת ב''ש פרסמה הודעה יוצאת דופן: בקשה מהציבור לסייע באיתורו של אביב סלובודקין, בן 26, שנעלם במצרים. על פי דיווחים, הוא נראה לאחרונה באזור קהיר, אחרי ששב מפראפרה, הקרובה ללוב

אביב סלובודקין, נעדר במצרים (צילום ברפסמה המשפחה בפייסבוק)

לאן נעלם אביב סלובודקין, בן 26? ''היי, אחי מטייל עכשיו במצרים ולא יצר איתנו קשר כבר 5 ימים. פעם אחרונה דיבר איתנו ביום א', אז היה ככל הנראה בקהיר (לאחר שחזר מפראפרה). מי שראה את אביב סלובודקין, בן 26, שיער מתולתל פרוע, גובה כ-175, מבנה גוף שרירי, אנא צרו קשר'' - כך כתבה בפורום המטיילים בסיני אחותו, מרינה, שהחלה לדאוג אחרי שאביב לא יצר איתה קשר כמה ימים.

הפוסט שפרסמה המשפחה ברשתות החברתיות (צילום מסך)​​​​​​​

ככל שידוע, אביב טייל סיני, נכנס למצרים, ביקר בפראפרה, כפר בדואי בן 5,000 תושבים במערב המדינה, באיזור הגובל עם לוב, חזר לקהיר ומאז, נותק איתו הקשר. ישראלים רבים חוצים את הגבול לסיני, למרות קיומה של אזהרת מסע חמורה, המתריע מפני פעילותה של שלוחת דאע''ש בסיני. אין זו הפעם הראשונה שישראלים מפרים אזהרות מסע: ישראלים נוסעים לתורכיה, למדינות אמריקה לטינית ולמדינות אפריקה, לעיתים מתוך מחשבה ''להם זה לא ייקרה''. המטייל הישראלי לא אחת הופך לכאב ראש לשירותי הביטחון הישראליים. מצד שני, אם הישראלים היו נמנעים מלבקר בכל מקום שמסוכן להם, היו יוצאים למכולת השכונתית ולא מעבר לה. 

מאז שנותק איתו הקשר, משפחה וחברים מנסים ליצור איתו קשר ונעזרים ברשתות החברתיות של המטיילים בסיני, עד כה, ללא תוצאה.  

בצעד יוצא דופן, המשטרה מפרסמת הערב הודעה

בצעד יוצא דופן לגבי נעדר בחו''ל, פרסמה משטרת באר שבע הודעה בה היא מבקשת את עזרת הציבור באיתורו של אביב: ''אביב סלובודקין, צעיר בן 26 שיצא לסיני בתחילת החודש והשבוע אבד עמו הקשר. גובהו 1.70 לערך, מבנה גופו בינוני/שרירי, הוא מרכיב משקפיים ועל פניו זקן. לא ידוע מה לבש לאחרונה. כל היודע דבר אודות מקום הימצאו מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת באר שבע בטלפון 08-6462744/5''.

משרד החוץ כותב הערב כי "המחלקה לישראלים בחו"ל, באגף הקונסולרי במשרד החוץ וקונסול ישראל בקהיר, דודו בן כליפא, מכירים את הפרטים ובודקים מול הגורמים הרלוונטיים במקום".

המטה לביטחון לאומי: ''אזהרת מסע חמורה לסיני - איום קונקרטי גבוה מאוד''

מטה הביטחון הלאומי פרסם אזהרת מסע חמורה למצרים - חצי האי סיני. מדובר באזהרת מסע בדרגה הגבוהה ביותר: ''איום קונקרטי גבוה מאוד''. על פי האזהרה: ''נמשך האיום החמור למימוש פיגועי טרור נגד תיירים בסיני, לרבות ישראלים, בטווח הזמן המיידי. ברקע לכך, בין השאר, פעילותו המתעצמת של "מחוז סיני" (שלוחת דאע"ש באזור) בתקופה האחרונה''.​

''המטה ללוחמה בטרור קורא לכל הישראלים השוהים שם לצאת לאלתר מהאזור ולשוב ארצה. כמו כן, מבקש ממשפחות הישראלים השוהים בסיני ליצור קשר עמם ולעדכנם באזהרת מסע זו. בנוסף, המטה ללוחמה בטרור ממליץ בתוקף לכל אלו המבקשים לצאת לסיני להימנע מלעשות זאת''.

מפת קאסר פראפרה במצרים, המקום האחרון בו ביקר אביב (גוגל מפות)תגובות

End of content

No more pages to load