• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בשורה משמחת: בתום מאבק, משפחתה של שלי מרגי עוברת לדירה הולמת

קצת לפני כיפור, בשורה נהדרת: לאחר מאבק ארוך, משפחתה של שלי מרגי, אם לארבעה תעבור לדירה מרווחת , המתאימה לצרכיה

הבשורה המשמחת ביותר: שלי מרגי חותמת על חוזה השכירות (צילום פרטי)

אחרי מאבק ארוך וקצת לפני יום הכיפורים, שלי מרגי קיבלה את הבשורה הכי משמחת מבחינתה: אושרה לה דירה שתתאים לצרכי משפחתה, המונה 6 נפשות: היא, בעלה וארבעת ילדיה. ''אני לא מאמינה שסוף סוף יהיה לנו סלון ושנחיה כמו בני אדם'', אומרת הערב שלי לברנז'ה NEWS. 

בכך, תם מאבק ששלי, פעילה חברתית, מתנדבת למען הקהילה, שלמרות מצבה הלא קל כולה נתינה (מגיוס מזון למשפחות נזקקות ועד התנדבות כליצנית רפואית בפני ילדים) - ניהלה במשך שנים. 

עד לא מכבר, מדי ערב ולפעמים במהלך היום, שלי הייתה צריכה לפצל את המשפחה שלה. שני ילדים, הקטנים יותר, ישנו בבית הקטן בו היא הייתה מתגוררת בשכונה ד'. שני הילדים האחרים ישנו אצל הוריה של שלי. שנים שלי נאבקה על מנת לקבל דירה.

הפעילה החברתית שכולה נתינה: שלי מגייסת מדי שישי מזון עבור משפחות נזקקות ומשמחת ילדים בבית החולים (צילום: אלבום פרטי)
​​​​​​​

משל שנים, היא, בעלה וארבעת ילדיה התגוררו בדירת 48 מ''ר ברח' רבי עקיבא, בשכונה ד'. ''תסביר לי אתה, איך שישה אנשים יכולים להגורר בדירת 48 מ''ר. קראתי למחאה שלי מזה זמן רב ''מחאת הסרדינים'', כי ככה חיינו, כמו סרדינים בקופסא''. 

הדירה בשכונה ד' אושרה לה בשנת 2011, לפני שמונה שנים, לפני שנולדו הבנים. בינתיים המשפחה גדלה והיא לא יכלה לחיות בתנאים כאלה.

וידאו: שלי מרגי נושאת דברים נרגשים בפורום הדיור הציבורי בכנסת (ארכיון)השבוע התבשרה שלי כי אושרה לה דירה הולמת וראויה, המתאימה לגודל משפחתה. ''נאבקתי מאוד קשה. אני קוראת לעצמי 'גברת פלפלת', כי באמת הייתי צריכה לנקוט בלשון חריפה ולא לוותר, על מנת שמשפחתי תזכה למגורים הולמים, נאבקתי והצלחתי''.

תגובות

End of content

No more pages to load