• 14 יוני 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נקבע מותו של הנער שנפגע אנושות מפגיעת ברק בחוף זיקים

הותר לפרסם הערב כי אשר חזות מבאר שבע, בן 14, נפטר אחרי שהרופאים נאבקו על חייו במהלך היממה האחרונה. הלווייתו תיערך הערב, רביעי, בשעה 22:00, בבית העלמין החדש בב''ש

הנער אשר חזות ז''ל (צילום משפחתי), זירת האירוע (צילום: דוברות מד''א)

נקבע מותו של הנער אשר חזות, בן 14, אשר נפגע אתמול מברק בחוף זיקים, בעת שבילה שם עם משפחתו - כך מתיר לפרסם הערב המרכז הרפואי ברזילי. אשר נפגע אתמול אנושות ממכת ברק אתמול בחוף, באירוע הנחשב נדיר בישראל. בני משפחתו נפגעו גם כן. מצבם של יתר בני המשפחה שנפגעו באירוע השתפר ביממה האחרונה. במהלך הלילה הם הועברו למחלקות השונות, אחרי ששהו במחלקה לטיפול נמרץ, בשל הפגיעה, שגרמה להם להפרעות בקצב הלב. 

הרופאים נאבקו על חייו של אשר במהלך היממה האחרונה. מכת הברק שפסגו בני המשפחה היא בעוצמה של אלפי אמפרים ומסוגלת לגרום לכוויות ולהפרעות בקצב הלב. בישראל מדובר באירוע נדיר, שכן סופות ברקים בדרך כלל מתרחשות במהלך החורף ואז, כמעט ואין אנשים בחוף.

משפחת חזות הבאר שבעית הגיעה אתמול, שלישי, לבלות את חופשת חול המועד בחוף זיקים, פופורלי מאוד ונוח מאוד לבאר שבעים. באחת, השמים קדרו והתחילה סופת ברקים. בני המשפחה ראו את המצב והחליטו לעזוב את החוף, אך לפתע פגע ברק בעוצמה בקרבת המקום בו שהו וחמישה מבני המשפחה ספגו מכת חשמל בועמצה אדירה.

אשר בן ה-14 נפצע באורח אנוש ומותו נקבע כהערב בבית החולים. אפרת בת ה-21, שהיא גיסתו של אשר - נפצעה קשה. בעלה אלעזר, בן  24, שהוא האח הבכור, נפצע באורח בינוני. שני אחיו אלחנן, בן 17,  ואחות נוספת בת 13, נפגעו אף הם באורח בינוני. בעת האירוע, האח הבכור היה הראשון להתעשת ולבצע פעולות החייאה בבני המשפחה. עדי ראיה סיפרו כי הברק ''העיף את הצעירים, שהלכו בשורה על חוף הים''. הבוקר, המשפחה עוד קיוותה כי מצבו של אשר ישתפר והוא יצליח להתאושש מהפגיעה האנושה. האב קרא לשאת תפילות לשלומו. הערב, בית החולים פרסם את הבשורה המרה.

הלווייתו של אשר ז''ל נערכה בבית העלמין החדש בבאר שבע, בשעה 22:00. קהל אלפים ליווה את הנער בדרכו האחרונה.

אלפים ליוו את הנער בדרכו האחרונה. ר' יהודה דרעי ספד לו (צילום: דוברות זק''א)​​​​​​​

וידאו: רבה של ב''ש, ר' יהודה דרעי, סופד לאשר חזות ז''ל (צילום: דוברות זק''א)

השר אריה דרעי שלח הערב הודעת ניחומים למשפחה: ''‏לחברנו היקר והאהוב, שמעון חזות. מתאבלים מרה על פטירת בנך יקירך, אשר בן ה-14, שנפגע אנושות ממכת ברק ונפטר כעת בבית החולים. טרגדיה נוראית. מן השמיים תנוחמו''.

יהי זכרו ברוך!

תגובות

End of content

No more pages to load