• 04 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שוק הנדל"ן מתעורר:

 בסופ"ש הקרוב יתקיים יריד דירות בבאר שבע בו תוכלו לקבל את כל התשובות תחת קורת גג אחת. מפיקת היריד אודליה דדון: "השוק מתעורר מחדש ונפתח חלון הזדמנויות מצוין לרכישת דירה" 

יריד הדירות שיתקיים בסופ"ש הקרוב (צילום: יח"צ)

לזוגות הצעירים ולמשפרי הדיור נמאס לחכות: לצד הבטחות מדיניות על הוזלת הקרקעות ובזמן שתכניות מסוימות נותרו תקועות מאחור, שוק הנדל"ן מתעורר מחדש ומתחיל לפרוח. הזוגות הצעירים מבינים שהם חייבים לדאוג לעצמם ולהתקדם לעבר הגשמת החלום הנכסף - רכישת דירה.

בסוף השבוע הקרוב (1-2.11.19) יתקיים יריד דירות ענק בעיר באר שבע. במסגרת היריד יוכלו לקבל המתעניינים את כל המידע לו הם זקוקים תחת קורת גג אחת. "בתקופה בה יש כל כך הרבה דיסאינפורמציה לגבי שוק הנדל"ן, היריד הוא הזדמנות מצוינת לקבל את כל התשובות ולהיווכח שניתן לרכוש היום דירות בפרויקטים מובילים במחירים טובים ובתנאים מעולים", מוסרת אודליה דדון, מפיקת היריד. "יש ביקוש מאוד גדול לרכישת דירות באזור הדרום ולכן אנו מקיימים את היריד על מנת לקבץ את כל הקבלנים המובילים במקום אחד, וזאת במקום לכתת רגליים ממשרד למשרד. מדובר בפרויקטים אשר מציעים לבאי היריד לרכוש דירה במחירים שפויים. לרכישה היום יש המון יתרונות, הקבלנים מציעים הסדרי תשלום נוחים, משכנתא רק בכניסה לדירה, שבעצם נותנים לזוגות הצעירים טווח לגייס עוד כסף, ובכך להגדיל את ההון העצמי במשך השנתיים של הבניה. אז אם אתם מחפשים את ההזדמנות הנכונה לקנות דירה, אתם חייבים להגיע ליריד הגדול".

כל התשובות לשאלות שלכם תחת קורת גג אחת (צילום: יח


היריד יתקיים במתחם האירועים "הינומה", חנייה חופשית במקום. ביום שישי (1.11) בין השעות 9:30-13:00 ובמוצ"ש (2.11) בין השעות 19:00-23:00. ביריד יוצעו למכירה דירות חדשות החל מ-980,000 ש"ח, הקבלנים המובילים בשוק יגיעו עם הפרויקטים המבוקשים ביותר, עשרות פרויקטים ומאות דירות מגוונות למכירה, דירות בכניסה מידית ודירות בכניסה עתידית, תנאי מימון והטבות מיוחדות בלעדיות ליריד, הנחות ומחירים בלעדיים ליריד הדירות הגדול, אפשרויות מימון והסדרים מיוחדים וגמישים, הטבות על מדד תשומות בניה, ריכוז עשרות קבלנים, פרויקטים ומאות דירות, יועצי משכנתאות ובנקים ביריד עצמו.

ביריד יוצעו למכירה דירות מכל הסוגים: 3-4-5 חדרים, דירות גן, פנטהאוז, קוטג' וילות ועוד. דירות לאכלוס מידי ועתידי. "השוק מתעורר מחדש ונפתח חלון הזדמנויות מצוין לרכישת דירה, אל תחמיצו אותה", סיכמה אודליה דדון.

תגובות

End of content

No more pages to load