• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשד: רצח כפול סמוך לעומר, הפרות סדר בצומת, עימותים עם המשטרה

שני גברים נמצאו ירויים בכיכר עומר, בכניסה ליישוב, לא הרחק מעומר. צוות מד''א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותם. במקום פרצו הפרות סדר, הותקפו שוטרים, מתפרעים יורים באוויר

העימותים בזירת האירוע (צילומים: סרטון שרץ ברשת)

חשד: רצח כפול בכניסה ליישוב עומר. שוטרים הגיעו למקום האירוע, ראו שני גברים כבני 25 מחוסרי הכרה בתוך רכב והזעיקו את מד''א. עשרות סקרנים הגיעו לזירת האירוע והמשטרה פועלת להשליט סדר במקום. עדי ראייה מספרים כי בדרך לעומר יש עומסי תנועה גדולים ונוכחות גדולה של משטרה. במקום התפתחו הפרות סדר: עשרות מתפרעים מיידים אבנים בניידות משטרה, מתעמתים עם השוטרים ויורים באוויר מנשק חם. המשטרה מזרימה הערב (20:15) כוחות גדולים למקום האירוע, בפיקודו של מפקד המחוז. 

הותר לפרסם כי שני הנרצחים הם ג'לאל ומוחמד אבו טהא. הם קרובי משפחה מדרגה שנייה של השופט נסר אבו טאה, שופט בבית המשפט המחוזי באר שבע.

​​​​​​​


החשש במשטרה הערב הוא מהפרות סדר גדולות ומידויי אבנים ועימותים בכביש המוביל לעומר. בדרך מבאר שבע לעומר ובצומת עומר תל שבע יש עומסי תנועה גדולים ועדי ראיה מדווחים על עימותים קשים במקום. המשטרה מסיטה את הנהגים שצריכים להגיע לעומר לדרכים חלופיות. 

וידאו: זירת האירוע (צילום: הערוץ הפלילי בטלגרם)
​​​​​​​

ממד"א נמסר כי בשעה 18:55 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על 2 גברים מחוסרי הכרה ברכב סמוך לכיכר רוטרי בכניסה לעומר. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על 2 גברים כבני 25 עם פצעי ירי ללא סימני חיים וקובעים את מותם. 

​​​​​​​חובש רפואת חירום במד"א סאלם אעסם סיפר: "כשהגענו למקום ראינו 2 גברים ברכב עם פציעות ירי בגופם. הם היו מחוסרי הכרה ללא סימני חיים ולאחר בדיקה רפואית נקבע מותם."

ד"ר אלשיך יאסר רופא מתנדב באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "למרבה הצער נקבע מותם של שני הצעירים בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלו כתוצאה מירי".

מהמשטרה נמסר: במשטרת ישראל התקבל דיווח אודות שני פצועים ברכב בכיכר עומר בתל שבע. שוטרים שהגיעו למקום הוזעיקו כוחות רפואה. נפתחה חקירה. 

וידאו: סנ"צ משה זריהן, מפקד תחנת העיירות, מזירת האירוע (צילום: דוברות המשטרה)
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load