• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הטרגדיה של ניקול: יצאה לקנות לחמניות לילדיה - ונדרסה למוות

באופקים מתקשים לעכל את האסון הנורא: האם המסורה שיצאה לקנות לחמניות השכם בבוקר ונדרסה למוות בעת שחצתה במעבר חציה. עמיתיה לעבודה של ניקול קבסה ז''ל הקימו חשבון לתרומות לסייע בגידול הילדים

ניקול קבסה ז''ל (צילום: פייסבוק)

טרגדיה באופקים: ניקול קבסה יצאה בשעת בוקר מוקדמת על מנת לקנות לחמניות לשני ילדיה, זוג תאומים בני תשע, אותם גידלה כאם יחידנית. סמוך למרכז המסחרי, בעת שחצתה במעבר החציה, נהגת רכב פרטי פגעה בה. צוות מד''א הבהיל אותה לבית החולים, אך הרופאים נאלצו לקבוע את מותה. הוא הובאה למנוחות ביום ראשון, בבית העלמין באופקים. הסיפור הטרגי היכה את תושבי אופקים בהלם.

פרטי התאונה שהביאה למותה של ניקול נחקרים על ידי המשטרה, הרי ניקול חצתה במעבר חציה, כשהרכב פגע בה בעוצמה. נהגת הרכב, צעירה כבת 23, נעצרה, נחקרה ושוחררה לביתה. רישיונה נשלל ל-90 יום. לעת עתה, המשפחה האבלה יושבת שבעה בביתה של ניקול ז''ל, ברח' הרב עוזיאל בעיר. חקירת המשטרת נמשכת, אך אין בה כדי להקל על הכאב הנורא והאובדן.

''ניקול הייתה המגדלור של המשפחה''

רבים ספדו לה ברשתות החברתיות וסיפרו על אישה מיוחדת, אם מסורה, לבבית. אחותה דבורה ספדה לה ואמרה שהיא הייתה ''המגדלור של הבית''.  דבורה החליטה כי היא תגדל את התאומים.

ניקול עבדה במפעל המיחזור נגב אקולוגיה, בו זכתה להערכה רבה בשל מסירותה לעבודה ויחסי האנוש המצויינים שלה. חברים לעבודה, שספדו לה ברשתות החברתיות, מספרים על אישה בעלת נשמה ענקית, שידעה להשרות אווירה נעימה.

חבריה סיפרו על אם מסורה, שגידלה לבדה שני ילדים, אותם פירנסה בעבודה קשה ולא מחסירה מהם דבר. עמיתה לעבודה, קובי אברהם, אמר כי ''ברגע טרגי כזה עולות הרבה שאלות ואין תשובות, וגם לא יהיו. האמונה רק תחזק והזמן ירפא במקצת. למשפחה הקרובה העולם יתחלק, לפני ואחרי - והעולם שאחרי יהיה שונה. עולם ללא ניקול. ה' בחשוון היום בו נקברה ניקול, הוא כנראה תאריך מיוחד, תאריך בו אנשים מיוחדים עולים השמימה .אנשים טובים ויראי שמיים, ואיך אני יודע ? כי בתאריך הזה בדיוק, נהרג ונקבר גם אחי יגאל. אז די לתאונות! באמת די!''

''המגדלור של הבית''. ניקול ז''ל, בעת טיול של מקום עבודתה (צילום: פייסבוק)​​​​​​​

חבר לעבודה, ג'ורג' כהן, סיפר: ''זכיתי להכיר אדם מדהים, בעלת ענווה וצניעות. היא לימדת אותי המון. הייתה דמות להערצה ואת ההערכה שחשתי כלפיה לעולם לא אוכל להסביר במילים. אני יודע שהכל מדוייק ואלה החיים ולכל אחד יש את הזמן שלו אבל אני גם יודע בנוסף שהעולם הפסיד אישה מדהימה''.

אחותה דבורה החליטה כאמור לגדל את הילדים. חברים לעבודה בנגב אקולוגיה נרתמו גם הם ומגייסים תרומות באמצעות חשבון מיוחד שנפתח באתר PAYBOX, בקישור הזה.

יהי זכרה ברוך!

תגובות

End of content

No more pages to load