• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שב''ח נטש את בתו בת ה-3 ברכב ליד נאות חובב - ונמלט

פלסטיני, שוהה בלתי חוקי, נתבקש לעצור על ידי סיור משטרתי - אך בחר לפתוח בנהיגה פרועה, ירד לשוליים, השאיר את בתו הפעוטה ברכב וניסה לברוח

הרכב של הפלסטיני נגרר - והשב''ח נעצר (צילום: דוברות המשטרה)

שוהה בלתי חוקי, תושב יריחו, נעצר לאחר שהפקיר את בתו בת ה-3 ברכב וניסה להימלט רגלית. היום, רביעי, במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, נהג רכב פרטי שהתבקש לעצור לבדיקה החל להימלט על כביש 40 בסמוך לנאות חובב. 

בעת ניסיון ההימלטות, שוטר הרכוב על אופנוע משטרתי זיהה כי הרכב יורד לשטח בנסיעה פרועה. השוטר הנחוש המשיך אחריו לתוך השטח והצליח להדביק את המרחק אל הרכב, הנהג שהבין ככל הנראה כי אינו יכול להימלט נעצר. 

לבקשת השוטר להציג מסמכים מזהים, טען הנהג כי אין ברשותו והחל להימלט רגלית כאשר הוא נוטש את הרכב ומפקיר פעוטה כבת 3 שישבה במושב האחורי ללא כיסא בטיחות וללא חגורה. 

מיד החל השוטר לבצע מרדף אחרי הנהג ובמקום נשאר שוטר נוסף ששמר על הפעוטה שהייתה ברכב. לאחר מרדף רגלי בסיוע כוחות נוספים נתפס הנהג מנסה להסתתר. בבדיקה נמצא כי הנ"ל תושב יריחו בן 33 אביה של הפעוטה שוהה בלתי חוקי, בנוסף לא הוציא רישיון נהיגה מעולם והרכב הורד לפירוק בשנת 2012. 

כאמור בן משפחה של הפעוטה לקח עליה אחריות והנהג הועבר לחקירה בסיומה נשאר במעצר. מחר בכוונת המשטרה להגיש נגדו כתב אישום בבימ"ש עם בקשה למעצר עד תום ההליכים נגדו. באשר לרכב הושבת ל-30 ימים ונגרר מהמקום.

תגובות

End of content

No more pages to load