• 17 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד נתניהו: ''הפיכה שלטונית באמצעות צבא של פרקליטים''

הרוחות סוערות בב''ש, עיר ליכודית, בעקבות החלטת היועמ''ש להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו. כתבנו הפוליטי משה פריאל עם תגובה ראשונה

ההודעה הדרמטית של מנדלבליט (צילום מסך: כאן 11)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

סערה הערב בבאר שבע, עיר ליכודית, עם היוודע דבר החלטת היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו. 

זוהי הפעם הראשונה בתולדות מדינת ישראל בה ראש ממשלה מכהן יועמד לדין בגין שוחד ב''תיק 4000'' ומרמה והפרת אמונים בתיקי ''1000''ו-''2000''. היועץהמשפטי לממשלה אביחי מנדבליט אימץ את המלצת פרקליט המדינה שי ניצן ואת המלצת פרקליטת מחוז תל אביב בן ארי להגיש את כתבי האישום, לאחר שנתיים של חקירות וארבעה ימי שימוע. ההכרעה התקבלה חודש וחצי לאחר סיום ארבעת ימי השימוע.

בעיר באר שבע הערב, חמישי, יום ההכנות והבישולים לשבת, רבים היו דבוקים למכשירי הסלולר. הרוחות סערו. בבאר שבע ובנגב רוב מכריע לליכוד ומפלגות הימין.  

מי שמהיר להגיב, מאנשי הליכוד בנגב הוא חה"כ ד"ר שלמה קרעי: ''לקרוא את כתב האישום ולפחד.  מגישים כתב אישום נגד רה"מ על שוחד כאשר כתב האישום מאולץ ומופרך. היועמ"ש לא הצליח לסתום עם האצבע את שטף הטרלול והניסיון להפיכה שלטונית באמצעות צבא של פרקליטים. צבא המונהג על ידי אדם אחד ששם לו למטרה להדיח ראש ממשלה מכהן''.

''רה"מ חף מפשע עד שיוכח אחרת. הוא ימשיך לכהן כי כך קובע החוק ואף שופט בג"צ לא יעז להתערב בזה. יש ציבור גדול מאוד שישמור על החוק במקום אלו שאמונים עליו באופן רשמי ומעלו בתפקידם''.

תגובות

End of content

No more pages to load