• 04 אפריל 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שני מחנות, הפגנה אחת: תומכי ומתנגדי נתניהו הפגינו בב''ש

כאשר המשטרה חוצצת ביניהם, שני המחנות הפגינו הערב ליד מרכז המורים בב''ש. התמונות והקולות של הערב המתוח הזה

אלה מול אלה, בהפגנה במרכז המורים (צילום: מתוך השידור החי)

מאת: משה פריאל כתבנו הפוליטי

הפגנה סוערת הערב, ראשון, סמוך למרכז המורים בבאר שבע: אלה מול אלה התייצבו אלה הדורשים מנתניהו להתפטר מתפקידו, בעקבות הגשת כתב אישום כנגדו בסעיפי שוחד, מרמה והפרת אמונים ואלה התומכים בו בכל מאודם: ליכודניקים באר שבעים. המשטרה נערכה מבעוד מועד וחצצה בין שני המחנות.

וידאו: השידור החי של ההפגנה, כפי שהועבר בדף של ברנז'ה NEWS (צילום: דני בלר)
​​​​​​​


ליזה זוהרי, תושבת באר שבע, מתומכי ההתפטרות: "אני מפגינה סדרתית משנת 2003. הייתי שותפה להפגנות בבאר שבע כנגד השחיתות השלטונית, בראשה עומד ביבי נתניהו המוכר לעם דברים שהם כלום. מחיתי כנגד יוקר המחיה ובהפגנות הגדולות ברוטשילד למען צדק חברתי. לא יתכן שראש ממשלה שהוגש נגדו בעודו מכהן כתב אישום על עבירות קשות כמו שוחד, מרמה והפרת אמונים, ימשיך בתפקידו".

וידאו: מתוך ההפגנה (צילום: משה פריאל)
​​​​​​​


מנגד, גיא לוי, גם הוא תושב באר שבע, טוען שתהליך החקירה היה מזוהם: ''אנחנו מוחים על זה שבחודשים האחרונים התגלה שלאורך כל החקירות הם זוהמו בדרך להשגת האמת, אם זה בדרך ההקלטות בסתר או במידע שהוסתר מהיועץ המשפטי לממשלה שבעצמו אודה שמידע זה הוסתר ממנו''.

''אנחנו דורשים שתקום וועדת חקירה שתבדוק את כל התהליך זה לא דוח חניה שגיא לוי קיבל זה הבחירה הדמוקרטית שנתנו לכל העם כולו שעומדת כרגע למשפט ואנחנו לא מוכנים שתהליך זה לא יהיה שקוף ".

תגובות

End of content

No more pages to load