• 03 אפריל 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

השוטרת חיפשה על גוף חשודה - וגילתה אמצעי ראיית לילה צה''לי

בפעילות ביישוב ביר הדאג', נתפסו באחד הבתים 20 ק''ג קנאביס ומחזיקת המקום ניסתה להחביא על גופה אמצעי צה''לי לראיית לילה. האישה וחשוד נוסף נעצרו

(צילום: דוברות המשטרה)

בשביל מה הייתה צריכה תושבת ביר הדאג' אמצעי צה''לי לראיית לילה? במהלך פעילות כנגד נגע הסמים והאמל"ח המוחזק בניגוד לחוק נתפס בחיפוש על גופה של חשודה אמצעי ראיית לילה צה"לי ובבית עשרות ק"ג חומר חשוד כסם מסוג קנאביס.

מזומנים וסמים בביר הדאג' (צילום: דוברות המשטרה)​​​​​​​

במשטרה אומרים כי בפעילות ביישוב ביר הדאג' הגיעו שוטרים לחיפוש בבית. עם הגעתם הבחינו בחשוד אוחז חומר חשוד כסם מסוכן מסוג קנאביס, החשוד לא שעה לקריאתם ונעצר בתם מרדף רגלי. בחיפוש בבית נתפסו כ 20 ק"ג חומר חשוד כסם מסוכן מסוג קנאביס. בחיפוש שנערך בידי שוטרת על גופה של מחזיקת המקום אותר אמצעי ראיית לילה צה"לי אשר עפ"י החשד ניסתה להסתירו. האישה כבת 35, בעלה וחשוד נוסף כבני 40 נעצרו ויובאו לבימ"ש.

"המבצע למסירת נשק ואמצעי לחימה נמשך עד ה-5 בדצמבר, במסגרת המבצע ניתן יהיה למסור נשק ואמצעי לחימה לא חוקי ומוסרי הנשק ואמצעי הלחימה לא יצטרכו להזדהות ולא יינקטו כנגדם הליכים פליליים בגין עבירה של החזקת נשק לא חוקי. המאבק בנגע הסמים והאמל"ח הלא חוקי הוא מתמשך ולמען איכות חייו של האזרח הנורמטיבי שומר החוק", כך נמסר מהמשטרה.

תגובות

End of content

No more pages to load